Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Körülbelül mennyiért csinálnak...

Körülbelül mennyiért csinálnak egy családfakutatást?

Figyelt kérdés
Ha nem is teljes családfakutatást, hanem csak anyai vagy apai ágon lévő felmenők kutatása mennyibe kerülne, ha szakemberre bíznám? Légyszíves csak olyanok válaszoljanak, akik már csináltattak ilyet. Ha megkérhetnélek, akkor azt is mondjátok már, hogy kivel csináltattátok és mennyire voltatok megelégedve, illetve mennyibe került. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 22. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. aug. 22. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
720.000 na menjenek a....
2016. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HA tudsz rá időt szánni, meg tudod csinálni egyedül is, nem ördöngösség... Facebbokon van Családfakutatók csoport, több is
2016. aug. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy kis faluban csak néhány családtag kikeresésért kértek 10 ezer forintot.


Sajnos, nem volt más választásom, örültem így is, hogy megkaptam azt a néhány adatot, amivel továbbléphettem.


Nem lehetett több, a levéltárba menéssel együtt, mint néhány óra.

2016. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös: megköszönném, hogyha privátban megirnád a családfakutatást vállaló személy nevét és emailcimét. Sajnos én csak olyant találtam, aki 200 ezerről indit... és csak komplett családfaállitát vállal. Nekem csak bizonyos adatok hiányoznak már, nagy részét megcsináltam, de nem tudok levéltárba menni.
2016. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!