Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hol tudom megtalálni Abony...

Hol tudom megtalálni Abony (Pest megye) anyakönyvi kivonatait online?

Figyelt kérdés
A family search oldalon sem találom csak Nagyabonyra ad ki találatot. Sehol nem találom és így nem is tudok hozzákezdeni a családfa kutatáshoz. Légyszíves segítsetek, köszönöm!

2016. aug. 22. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem online sehol.
2016. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? Akkor ez esetben hova kell fordulnom?
2016. aug. 22. 23:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmész Abonyba.
2016. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

naháát, még egy abonyi :D

ki vagy, lehet ismerjük egymást... :D

2016. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt én is tudom, hogy az abonyi anyakönyvek nincsenek fent a familysearch.com-on, de valaki el tudja magyarázni, hogy a pest megyei anyakönyvek miért olyan hiányosak?
2016. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó már mint neten vagy a levéltárban? Ha neten, akkor azért mert nem töltötték fel az összeset, úgy mint Abonyét. de a levéltárban, nagy valószínűséggel megtalálod, azt amit keresel.
2016. aug. 24. 11:58
 7/7 anonim válasza:
Ha a Pest-megyei levéltárban nincs, akkor lehet más megyéjében ott van. Én veszprémiben kezdtem el kutatni, és láttam olyan tekercseket, amiken más megyéből származó anyakönyvek voltak.
2016. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!