Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha az anyám egy utolsó alkohol...

Ha az anyám egy utolsó alkoholista semmit nem csinál kiskorom óta csak iszik apám meg túlságosan is elnéző vele mindig azt mondja hogy beteg ne bántsuk de szerintem csak így kényelmes neki el kell őt tartanom ha apám ne adj isten meghalna?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 22:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
26%

egy alkoholista az beteg?

ugye ezt apád se gondolta komolyan!! :D

anyád választotta ezt az élet formát, vigyétek elvonóra, máskép nem fog leszokni!

2017. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
91%
Erről van egy nagyon jó könyv: Susan Forward Mérgező szülők. Apukád ugyanolyan hibás, mint anyukád. Ez a tipikus "majd én megmentem" szindróma, ami persze sosem jön össze. Ugyanebben a helyzetben voltam.
2017. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem jogosult nyugdíjra a szülőd,akkor lehetséges ,hogy szülőtartást fogsz fizetni.
2017. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

ha érdemtelen akkor nemfogsz de etz bizonyitani is kell.

ami ítr valamelyik válaszoló:veddefel telóra,hogy vissza utasítja segitséget (is) és iszik mint a gödény.

2017. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!