Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tudnak egy ilyen gyereket...

Hogy tudnak egy ilyen gyereket szeretni a szüleim?

Figyelt kérdés

A nővérem mindig is nagy kanállal zabálta az életet aminek az lett az eredménye , hogy sikerült magát felcsináltatni annyira hogy lett egy gyereke...


És nem tudom , hogy tudják a szüleim azt a kis gyereket szeretni és unokának kezelni akinek az apja egy utolsó xarházi senki ember.


Ráadásul még én vagyok a rossz ember mikor egy családi eseményen sem jelenek meg mert nem vagyok kíváncsi se arra a gyerekre a se nővéremre.


2017. ápr. 17. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan egy ártatlan gyermeket hibáztatóé hogy megszületett?Neked ennyi időd van?!

A nővéred lehet teherbe esett a te elnevezésed szerinti senkitől,DE volt annyira anya hogy vállalta a gyereket.

És a nagyszülők jó hogy szeretik mert a VÉRÜK!Az unokájuk!Le lehet pontozni,de ezzel csak magad járatod le.Meg azzal hogy ,,tipikus magyarok"...?Ritka boldogtalan lehetsz.:)

2017. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
*hibáztatol
2017. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!


Az a gyerek nem tehet arról ki az apja....

Jogosan mondják, hogy te vagy a rossz ember. Igazuk van. Próbálj meg nyitni a testvéred felé, hátha javul a kettőtök kapcsolata.


28/F

2017. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%

A gyerek NEM tehet semmiről, nem őt kéne hibáztatni hogy az az apja aki!

Így a TE szüleid sem tehetnek arról,hogy egy ilyen balf... kölykük van

2017. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Te meg tipikus rosszindulatu nyomoronc hulladek vagy. Huzzal ki, hagyd el a neved es ne menj a csalad kozelebe. Nekik lesz megvaltas.
2017. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
DE hát honnan tudod, hogy "az apja egy utolsó ......... senki ember"?
2017. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerinted ha felnő az a kisgyerek aki nem tehet semmiről majd mit gondol rólad,hogy így elítélted?Ő nem tehet semmiről!!!Szerintem nézz magadba!Biztos hibázott a nővéred nem tudhatod,de még te is hibázhatsz!Ne tőrj pálcát senki feje felett!!!!
2019. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!