Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Zala megyéből, Pusztaedericsrő...

Zala megyéből, Pusztaedericsről, Háry Kálmán leszármazottja vagyok. Úgy tudom 1953-ban halt meg. Keresem a Háry rokonokat, itthon és külföldön egyaránt. Van olyan családfa kutató Zala megyében, aki megfizethető és eredményes?

Figyelt kérdés

#családfa #Háry család #Pusztaederics
2017. máj. 2. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt keresd! Település/megye nevét kell megadni.

2017. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt egy angol nyelvű nyelvoktató oldalon egyszer csak megjelent egy pici felugró ablak, nagyjából azzal a szöveggel, hogy köszi, hogy eddig velünk tartottál, ha a nyelvi teszt további részét is ki szeretnéd tölteni, át kellene ismételni néhány nyelvtani szabályt. No itt jött egy nagyon rövid regisztráció, ami gyanús volt, hiszen már alkalmazáson belül voltam. Majd kiderült, hogy az ismétlő anyagot 1 hétig nézegethetem 35 dollárért! /ebbe ezért belefér egy-két profi nyelvkönyv/ Ez persze apró betűs volt. Azóta picit bizalmatlan vagyok. Örülök, ha a valaki által már járt úton mehetek. Egyébként izgalmas dolgokat találok és nem találok. Adott napon és helyen nem anyakönyveztek nagyapám nevén gyermeket. A halotti anyakönyvi bejegyzés pedig nem egyezik a sírkövön lévővel. Sajnos kevés az időm, sokat dolgozom, de kezd elvarázsolni a dolog!
2017. máj. 9. 22:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Anyagi helyzettől függ: szépszüleimén dátumra pontosan ott van a halálozás - kőgazdag földbirtokosok voltak.

Másik szépnagyanyám születési évét 3 évvel elírták.


Nem lehet, hogy máshol született a gyerek?

2017. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pl.: kórház.
2017. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Üdv! Amennyiben még aktuális a kutatás, kedvező árak mellett szívesen elvállalom! Várom a válaszod! :)
2017. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!