Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ki hogyan állítana fel egy...

Ki hogyan állítana fel egy csaladfat 50. Házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés
2018. szept. 13. 03:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok
2018. szept. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

18 ember t szeretnék rairni. 2-2 nagyszülő. Nekik 2-2 gyerek, abbol 1nek van ferje. Masik oreglegeny. Igy lesznek az en szulim. Igy lesz 2 gyerek. Es 2-3 unoka.

Érthető ahogy leírtam? 4 hetem van ra. De fotokkal szeretnem igy sürgős lenne.

2018. szept. 13. 06:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt van pár ötlet:


[link]

[link]

[link]

2018. szept. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, ahogy leírtad, ha a képek is megvannak, elkezdheted!

Azt hittem, hogy kiterjedtebb családfát akarsz, legalábbis ükszülőkig, de biztosan így is nagy örömöt szerzel.

2018. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Az ilyen - évfordulóra készülő - családfák célja nem a rég meghalt ősöknek, azok nevének és egyáltalán az ember családi származásának, eredetének, gyökereinek (újbóli) megtalálása, és nem az (akár rég meghalt, akár személyesen nem is ismert) ősök felidézése, hanem csupán az, hogy a közvetlen gyermekek, unokák, urambocsá dédunokák rajt legyenek.


Én tehát fognám a jubiláló házaspárt,őket tenném a fa tetejére, alájuk jönnének a gyerekeik, majd az ő gyerekeik. Ha a gyerekeknek is vannak már gyerekeik (aminek nem túl nagy az esélye, de azért 1-2 lehet), akkor őket - vagyis a jubiláló házaspár dédunokáit - tenném a legalsó szintre.


Mindenki mást - a jubiláló házaspár 2 tagjának 2-2 szülőjét, a házaspár 2 tagjának esetleges testvéreit -pedig természetesen lehagynám, hiszen nem tartozik ide.

2018. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Családi képekből. Megszerkeszteném, és utána csináltatnék belőle plakátot. Vagy még jobb egy roll-up és azt fel lehet állítani az ünnepség helyszínén.

De ha kisebb dologban gondolkodsz, akkor egy nagyobb méretű kép lenne a végeredmény bekeretezve.

2018. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, és a google-ba beírod, hogy családfa sablon, akkor egy csomó ötletet látsz. De szerintem találsz ingyenes szerkesztő szoftvert is.
2018. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. En is a szuleimet szerettem volna kiindlonak rakni,de ferjem azt mondta biztos örülnének az ő szuleinek is...

Viszont a Bnom azt mondta a kiindulas a gyokerektol ibdul...tehat az unokak cannak a magasban..

Kesz kaosz van a fejemven 😂

2018. szept. 13. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:
A belinekt képeken is látható, hogy alul vannak az "ösök" és a gyerekek, unokák meg az ágakon, mert egyre többeb lesznek az idö folyamán!
2018. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen en is láttam...de az is elfogadható magyarázat...muvel én tovabb nem szeretnék terjeszkedni..
2018. szept. 14. 04:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!