Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Azt olvastam valahol, h. a...

Azt olvastam valahol, h. a családfa-kutatáshoz van vmi. Program, szoftver, amivel lehet rögzíteni a családtagokat. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Mi a neve? Mennyibe kerül? Honnan lehet letölteni? Stb.

2018. dec. 3. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lesd meg a MyHeritage.com-ot
2018. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a MyHeritage programját ajánlom, bár oda kell figyelni, ha nem akarod a netre tölteni az adatokat, ugyanis gyakran magától elkezdi feltölte i az adatokat, ez a szinkronizáció. De ezt leszámítva jó a program nagyon.
2018. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok van. Az egyik legjobb az Ahnenblatt, ingyenes, magyar nyelven is működik. Ez nem kutatáshoz való, hanem a már felkutatott adatok rögzítésére.

Kutatáshoz első körben a Familysearch-öt ajánlom, ott nagyon sok adat elérhető, és lehet a családfaát is építeni benne, akkor nem kell külön program sem.

MyHeritage sem rossz, de kutatni csak akkor jó, ha szánsz rá némi pénzt és előfizetsz bővebb csomagra. Az alapban alig tudsz valamit megnézni.

Én ezzel kezdtem, le is álltam, mert nem haladtam semerre. Aztán rátaláltam a FS-re, egy ág 1800-as elejéig vissza van vezetve, és a többi is elég szépen alakulgat, csak nálam sok a határon túli szál, amit nehéz lekövetni, de dolgozom rajta.

2018. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!