Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit lehetne tenni, hogy...

Mit lehetne tenni, hogy minden rendben legyen? MÁR NEM SOKÁIG BIrom.

Figyelt kérdés
Anyukámnál lakunk,a párommal és van egy 1 éves babánk is.Sajnos semmi lehetőségünk sincs külön lakásra,albérletről meg nem is beszélve,azt nem tudnánk fizetni.Nem birom már,hogy anyukám állandóan megjegyzéseket,beszolásokat tesz,vagy rám vagy a páromra,én vagyok két tüz között,mert semelyiket sem akarom megbántani.De sajnos amit nem szabadna mindig a páromon csattan,rajta töltöm ki.Mit lehetne ebben az esetben tenni szerintetek,én fogok kikészülni.nem akarom elvesziteni a párom.
2010. júl. 1. 14:47
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
89%
itt be ott ki
2010. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
85%
Ülj le külön-külön anyukáddal és a pároddal és beszéljétek meg, ki miért piszkálja a másikat. Az édesanyádnak sem lehet könnyű, hizen idősebb korban az ember már szeretne pihenni, és ezt nehéz megoldani, ha a gyerekek is otthon laknak. Talán ez a gondja, és ha leültök megbeszélni, könnyen megoldhatjátok.
2010. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Álltalában ha felmerül a külön lét,hogy elmennénk akkor az a válasza,hogy eddig én szorúltam segitségre,most meg ithagynám a sza...ba.szerintetek,igy soha sem lesz külön családom,nagyon rossz.
2010. júl. 1. 14:56
 4/50 anonim ***** válasza:
73%
Ezért nem kell anyós/szülő nyakára szülni a gyereket.
2010. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
nem erre voltam kiváncsi.biztos neked a segged alá tették a házat...
2010. júl. 1. 14:59
 6/50 anonim ***** válasza:
74%

Nincs túl sok lehetőségetek:

1. Leültök együtt és megbeszélitek a gondokat.

Bár, ezt gondolom már próbáltad. Igazából ha anyukád úgy lett úgymond belekényszerítve ebbe a helyzetbe, tehát nem lett arról megkérdezve, hogy akar-e együtt élni a pároddal és főleg akarja-e, hogy oda szülj gyereket, akkor nincs sok esély ennek a verziónak a sikerére.

2. Elköltöztök a fiú szüleihez.

3. Te visszamész dolgozni, a kicsi a bölcsibe és kerestek egy pici albérletet, amit meg tudtok fizetni.

2010. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
37%

Mond meg anyukádnak, hogy legyen normális, mert Ti fogjátok majd kiválasztani az öregek otthonát.:)))

Nem teljesen vicc amit írtam. El kell vele beszélgetni, hogy legyen normális, mert később még lehet ő is rátok utalva. Az én nagymamám is sokat komiszkodott apámékkal. Kezd leépülni és hiába van nagy háza a szüleimnek amibe csak ketten laknak, nem fogadják oda. Magányosan él távol a saját házába.

2010. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen megértelek!!!!

Detto ugyanez van nálunk csak az apámmal élünk!

Teljesen kikészít pedig őszerinte ő csak jót akar és én vagyok az idióta!!

A párom már kezdi rendesen utálni és nekem a legrosszabb a 2 tűz között lenni.

Leültem már vele beszélni de nem érti!!!

Kitartás!!!

2010. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
35%
Ja,és van egy pici babánk is!15:20-as voltam
2010. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
88%

15:06-es:


dehát ez szörnyű! ezt nem mondod komolyan?! az milyen durva lelki nyomorúság, amikor úgy kell rávenni az anyádat arra, hogy normálisan viselkedjen, hogy kvázi zsarolod, hogyha nem viselkedik, akkor bedugod valami öregek otthonába...


durva lehet ilyen szintű családi nyomorban élni...

arról nem is beszélve, hogy az anyja meg a saját lányát korlátozná egy saját független életben, mert hogy "nehogy otthagyja őt a sz.arba"


ilyenkor örülök, mint állat, hogy engem egy olyan anya szült, aki világéletemben mindent megtett, hogy nekem jó legyen...

2010. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!