Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy tetszik apám...

Normális, hogy tetszik apám mint ember?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, de nem úgy ahogy a fiúk tetszenek, csak néha zavar a tudat, mikor nézem mindig az jut eszembe, hogy milyen szép ember. Mondjuk tényleg az, szép arca van, dús haja, még viszonylag fiatal, 42 éves és néha elmélázok rajta, hogy milyen szép. Persze semmiféle testi kéztetést nem érzek irányába, csak akkor is, ez mennyire normális?
2019. jún. 16. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Normális és öröm, hogy ilyen is elöfordul.
2019. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Normális igen.
2019. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Múltkor ültem a buszon, egy ovis kislány beszélgetett az anyukájával.

-Anya, te szereted apát?

-Igen, szeretem.

-És ti össze vagytok házasodva?

-Igen, össze.

A kislány nagy csalódottan fel 'Ajj'-dult(:D).

-Mi a baj?

-Én akartam feleségül menni apához. Mondta nagy durcin.

Hát behaltam rajta:DD

2019. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha szépnek tartasz egy kocsit, akkor a kocsikra gerjedsz? Vagy ha egy valamilyen állatot, akkor zoofil? Esetleg pl. én fiú létemre ha szépnek találok egy mondjuk 8 éves kislányt, akkor pedofil vagyok?


Írtad, szexuálisan nem vonz, csak mint embert szépnek látod. Semmi baj nincs ezzel.

2019. jún. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg, én a múltkor egy 5 évest találtam nagyon szépnek az utcán. Kis szőke göndör haja volt, kék szeme és hosszú sötét szempillája. Teljesen normális vagy
2019. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális!
2019. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!