Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy apám elfelejte...

Hogy lehet hogy apám elfelejtette hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
KB. 1 éve simán vacsora közben bevallottam nekik, csak simán meglepődtek de nem nagyon szóltak semmit. (nem ítélik el a melegeket). Azóta nem nagyon beszéltem velük erről. (nem otthon élek) Most meg megkérdezi hogy van-e már barátnőm vagy valami. Ahogy ránéztem elesett neki hogy mi van.

2019. jún. 28. 08:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy csak kerdezni akart valamit, nem is figyelt oda a szavaira es utana esett le neki.
2019. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg azt hitte, hogy ez csak múló szeszély nálad.
2019. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez sokkal jobb, mintha hetente felemlegetné.
2019. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Kedeves 3-as, nem kell ahhoz melegnek lenni, hogy valaki ne akarjon gyereket. Heterok közül is szép számmal van, aki nem akar. Párkapcsolatban, házasságban is!
2019. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

sajnos sok magyar ezen a szinten van: ahelyett hogy elfogadná és belegondolna abba, milyen nehéz lehetett titkolózni a gyerekének, elkezd rinyálni, hogy nem lesz unokája.


a kérdésre válaszolva: szerintem a szüleid egyszerűen nem fogták fel a dolgot és nem is értik ezt a melegség dolgot, vagy csak nem akarnak tudomást venni a dologról.

2019. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazán akkor derülne ki, hogy hogyan állnak a témával, ha egyszer hazavinnéd a párodat. Amíg nem látják, nem szembesülnek vele lehet fel se fogják.
2019. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Simán lehet, hogy eltemette magában az egészet annyira, hogy hirtelen nem ugrott be neki. Sajnos ez a dolog sokkolja a szülőket. Akár mennyire elfogadóak, akár mennyire is szeretnek. Ha bejelented és ennyi akkor mint egy rossz emléket elnyomják magukban. Homokba dugják a fejüket mert amit nem látunk az nem fáj. Ha beszéltek róla, idővel megbarátkoznak vele, elfogadják és megértik a helyzetet. Nekik is könnyebb lenne.

Én is külön élek a szüleimtől. Nagyon nehéz volt elmondani. Azóta is többször beszélünk róla. Ma már édesanyám is kérdez. Ő is felhozza a témát annak ellenére, hogy tudom mennyire fáj neki. Mindenkinek idő kell. Kinek több kinek kevesebb. Fel kell dolgozni. Ne hagyd, hogy feledésbe merüljön mert akkor mindig kísérteni fogja a kapcsolatod a szüleiddel.

2019. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
#3-as. Nekem heteró fiam, már nős jó pár éve, de még sem lesz unokám. Nem szeretnének és ezt el fogadtuk. Nagyon boldogok együtt és nekünk csak ez számít.
2019. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

#3 azt kellene végiggondolnod, hogy érdemes-e azért sopánkodni, hogy nem lesz unoka egy olyan helyzetben ahol elveszítheted a saját gyermeked. Aki már van, akit Te magad neveltél fel és akit (papíron legalábbis) szeretsz. Mert ő nem tud megváltozni nem tud "meggyógyulni" akár mennyire is szeretnéd és azzal, hogy "természetellenes zsákutcának" meg hasonlóknak nevezed nem érsz el semmi mást csak azt, hogy eltaszítod őt magadtól. Ha szerencséd csak fizikailag de sok esetben előfordul, hogy véglegesen és visszavonhatatlanul.

Ezt csak az érti aki benne van. Kívülről lehet játszani a megmondóembert de amikor ott állsz a gyermeked/szüleid előtt egy ilyen helyzetben akkor vizsgáztok igazán emberségből és szeretetből.

2019. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Vagy nem f8gyelt, vagy úgy volt bele, hogy "majd kinövöd"
2019. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!