Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó voltam a nővéremmel?

Bunkó voltam a nővéremmel?

Figyelt kérdés
Ő 35, én 27, lányok. Mindig ő volt az domináns a kapcsolatunkban, ez érthető is a kora miatt, csakhogy engem az utóbbi időben elkezdett zavarni, hogy minden dolgomba beleszól a macskám etetésén át egészen addig, hogy milyen bugyit vásárolok. Tegnap volt cseten egy csípős beszélgetésünk (ő évek óta külföldön él), amiben megkérdeztem, hogy emlékszik-e olyanra, hogy én beleszóltam volna a dolgába, illetve elmondtam, hogy ha megfigyeli, akkor én úgy viselkedem vele, hogy meghallgatom, nem véleményezem, de ha megkér, segítek. Most pl kérte, hogy ha megyek hozzá, vigyek egy Unicumot, amivel nem értek egyet (apánk alkesz, én nem iszok), de mivel neki ez fontos, nem szólok bele, hanem viszek, hadd örüljön. És még 1001 ilyen eset. Bunkó voltam, hogy elmondtam ezeket neki?
2008. nov. 14. 10:00
 1/4 anonim válasza:
100%

szerintem nem voltál.Nekem is van egy húgom és 7 év van közöttünk.Engem is le kell állitani néha mert csupa jó szándékból , de túl lihegem a vele kapcsolatos dolgokat , de én nem haragszom meg ha megmondja hogy vegyek vissza.

Szerintem már nem vagy gyerek tudod mit csinálsz esetleg mondd neki ha túlpörög , hogy köszi , de majd tudod Te.

Attól még szereted őt meg tiszteled is csak néha tartsa meg a véleményét.

2008. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az attol fugg, milyen hangon, hangsullyal es szavakkal mondtad el amit mmondtal. A bunkosag szerintem nem abban van amit mondasz, hanem abban, ahogy.


Ha 27 ev igy eltek es eddig sose mondtad el neki, hogy teged bant, hogy megprobal iranyitani, akkor most ez lehet, hogy tul hirtelen jott neki es nem erti, mi bajod.


Probaljatok meg leulni nyugodtan megbeszelni a helyzetet. Biztos nem akar bantani, de vilag eleteben igyb beszelt valad (ami nem feltetlen helyes) es nem tudja esetleg, hogy rosszat csinal.


A noverem imad engem, barhol, barmikor kiall mellettem. De a legkritikusabb is velem. Sokszor meg is bant. Ilyenkor mindig probalok arra gondolni, hogy azt szeretne, jobb legyek.

2008. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az első válaszolónak.Nem kell mindig egyetérteni mindenben,mindenki a neki tetsző módon élje az életét.Elég a tudat,ha túl nagy hülyeségre készülünk van aki észhez térítsen.Örüljetek egymásnak a nővéreddel,és nagyon vigyázzatok,hogy a jó kapcsolat megmaradjon.Mindig legyetek nagyon őszinték egymáshoz,és szeressétek egymást továbbra is.Fogadjátok el egymás hibáit,hóbortjait,senki sem tökéletes.

Nekem sajnos nincs egy testvérem sem,de még így 35 évesen is borzasztóan hiányzik.Ha lenne,biztosan megtennék mindent,hogy jó legyen a kapcsolatunk.Ez egy isteni ajándék,meg kell becsülni.

Vannak nagyon rossz testvérek is,ez olyan szörnyű,hogy van ilyen is.

2008. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok. Második válaszoló: nem voltam bunkó, és nem is érte váratlanul, az utóbbi években egyre jobban jeleztem felé, hogy jólesik, ha törődik velem, de ne essen túlzásba. Dumálni személyesen csak max évente egyszer tudunk...
2008. nov. 14. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!