Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Mit lehet ilyenkor csinálni? Mostohaapám kikészít, amióta ide költözött teljesen stresszes az életem. Többi lent.

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, édesanyám szerzett új pasit. Az elején normális volt, de ahogy telt az idő próbálta az apa szerepét betölteni, főnökösködik, megmondja mit kellene csinálnom, de úgy hogy édesanyámon keresztül, nekem és öcsémnek meg nem mondja a szemünkben. Én egyáltalán nem bírom a stílusát se a személyiségét, de mivel anyukám szereti ezt nem hangoztatom, mostohaapám viszont állandóan balhézik minden miatt, de persze ezeket ami miatt vitázunk ő simán megcsinálhatja és ha szólunk neki akkor meg se hallgat hanem csak baszogat hogy milyen tiszteletlen vagyok. Plusz állandóan csipkelődik amiből elegem van, de ha mondom neki akkor azt támadásnak veszi és folytatja tovább. Ha édesanyámnak elmondom, akkor ő megpróbálja normálisan megbeszélni vele, de abból is állandóan csak a balhé megy mert nem képes végig hallgatni a másikat. És ezek miatt már stresszes tüneteim is felléptek ami miatt nagyon rosszul érzem magam de nem tudok mit tenni ellene. Szerintetek mit lehet csinálni egy ilyen szűklátókörü emberrel ? 19/L

2019. júl. 28. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
VELE nem lehet semmit csinálni, legfeljebb te tudsz visszahúzódni illetve kiköltözni (egyetem vagy munka)
2019. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb próbálj elköltözni és a saját lábadra állni.
2019. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 28. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!