Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mikor költözött el otthonról?

Ki mikor költözött el otthonról?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok már nagyon nem bírom az itthon létet. Azon vagyok hogy elköltöznék de még időre van szükségem mert dolgozok és másik városba fogok költözni. Viszont itthon már sok a vita.

2017. ápr. 12. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
19 évesen a vőlegényemmel költöztünk össze. Várni akartuk az esküvőig (fél év volt hátra), de muszáj volt, az otthoni viták miatt. Nem bántam meg, kettőnkkel azóta (8 éve) is minden rendben van, és a gyors távozásom miatt az otthoniakkal is könnyen normalizálódott a helyzet.
2017. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Májusban lesz egy éve, hogy a párommal élek,akkor 19 voltam,ő 21.

20L 22F

2017. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok:) ha lehetne még kérdésem. Nektek hogyan sikerült már mint szülök segítettek sokat vagy ketten megoldotátok az egészet? Mert nekem nincs párom és így nehezebb kicsit bár van egy srác haverom aki költözne velem.
2017. ápr. 12. 20:58
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

22 voltam akkor még csak barátommal költöztem össze - szoba-konyhás lakásba.


Nem bántam meg, noha néha nehéz. Mikor haza látogatok mindig felidéződik bennem az ok. A feszkós családi légkör előhozza.


25 vagyok jelenleg, 1 éve házas :) jót tett a kapcsolatunknak is. Az egyetem utolsó 2 évét már elköltözve fejeztem be. Anyagilag nem könnyű, de nagyon összekovácsol :D

2017. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Ja igen, szülők sokat segítettek. Alapfelszeréles beszerzésében. Nagy segítség volt, mai napig hálás vagyok érte
2017. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nem segítettek semmit, de a férjem már dolgozott jó pár éve akkor szóval biztos anyagi hátterünk volt.


Első válaszoló voltam. :)

2017. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
18-20 evesen kulfoldon dolgoztam, 20 evesen vettem lakast, de csak 21 evesen koltoztem oda.
2017. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
21 evesen koltoztem parommal kulfoldre, aki azota mar a ferjem. egy nagyon regi, lerobbant lakasbol 0 butorokkal kezdtuk, mostmar hala Istennek jobban allunk, nem luxusban, de meg van mindenunk,amire szuksegunk van, sokat haladtunk, es meg sokat is szeretnenk.
2017. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
24 évesen, mert a fősuli után még dolgoztam, így tudtam lakásra gyűjteni.
2017. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21 évesen, apám kirakott otthonról, nem bírtam már a vitákat, fogtam egy nagy bőröndöt, beleraktam a legfontosabb cuccaimat és leléptem.
2017. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!