Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ismertek olyat, aki csak...

Ti ismertek olyat, aki csak azért költözött össze a párjával, hogy önállósodjon, leváljon a szüleiről, de valójában annyira nem érezte a párját az igazinak?

Figyelt kérdés
Hogy sülhet el egy ilyen?
2019. márc. 17. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Ilyet csak igen ostoba ember tesz, egyik függöségböl egy másikba menekül!

Ha valaki önállósodni akar, akkor nem máshoz költözik, hanem ÖNÁLLÓAN kezd élni!

2019. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Az én unoka tesomnak a szűlei állandoan veszekedtek,De azon kivűl rengeteg csaja volt,és elkűltözött és meg is házasodott.
2019. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
régebben házasodtak is szülőktől menekülés okán.
2019. márc. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Ismerek ilyet. Gyorsan szült is, hogy bebiztosítsa magát.

Szülés után hirtelen megváltozott a párja. Állandó lett a lelki terror, aztán jöttek a pofonok.

A kiscsaj azóta is panaszkodik, hogy nincs hova mennie egy gyerekkel, a szüleihez se, és ezt már nem tudja elviselni.

Ennek örömére szült még egyet, hogy ne kelljen dolgozni.

2019. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
88%

Két ilyet láttam.


Első eset. A csaj főiskolára ment, a kollégiumot nem tudta fizetni még úgy sem hogy állandóan dolgozott. Találkozott egy férfival akinek volt lakása, odament lakni, 2 év után össze is házasodtak. A csaj lediplomázott, lett állása és félév után elvált, otthagyta a srácot. A srác nagyon össze volt törve, depressziós azóta is.


A második eset hasonló, ott még nem történt meg a "leválás", hiszen a nőnek nincsen szakmája, minimálbér környékén keres. A férfi nagyon erősen szexuálisan frusztrált (perverz, nőgyűlölő beszólások állandóan), a nő konkrétan p-nával kontrollálja.


Első esetben a nő okos, talpraesett, céltudatos volt aki önállóan akart élni és csak átmeneti megoldás kellett neki, a másodikban viszont a nő nem túl intelligens, neki az eltartott lét a végső megoldás.



Egyikük sem volt boldog, félév - egy év után már nem olyan extra dolog hogy szülők nélkül él, előtör belőle a vágy az igazi szeretetre, kilépni egy ilyen függőségi kapcsolatban meg iszonyat nehéz.

2019. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Ismerek, sajnos elég közelim. Nővérem lánya, nővérem (a lány szerint) nagyon rátelepedett (szerintem nem, de ezt ő érzi nyilván). A pasi egy tünemény, akivel összeköltözött, de a lány mintha kezdene rájönni, hogy ő viszont nem szerelmes. Engem kérdez, de én mit mondhatnék. A lány érve az, hogy akkor még három év volt az egyetemből, nem tudott volna elköltözni, de otthon sem akart élni, "szem előtt". (Elég lehangoló, várom a fejleményeket.)
2019. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a csajt két év után utcára rakta a pasija, vissza kellett költöznie a szüleihez. Úgy látom az ismeretségi körömben hogy ezek a nők nem túl tanultak, így nem tudják magukat önállóan eltartani.
2019. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Ismerek. Van, akik hamar szétmentek. Van, akik életük végéig együtt maradtak, na persze nem szerelemből és boldogságból. Régen gyakori volt, mert egy nő nem költözhetett el egyedül. Sokan ezért mentek férjhez.
2019. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Volt évfolyamtársam. Összejött egy francia művésszel, még az egyetem alatt. Folyamatosan verte magát, hogy ő a francia nő (közben borzalmas helyesírási hibákat vétett, amikor franciául dicsekedett facebook-on, de jó, hogy már nem vagyok "fent"). Az anyjáról-aki amúgy folyamatosan támogatta, viszont nem nézett el neki mindent- így beszélt: az a k-rva nő.


Kiköltözött Franciaországba, pár hónapra rá szakítottak, gyorsan ráment egy ismerősére és szült egy gyereket. Jelenleg a férfi szüleinél laknak, ő gyorsétteremben gürizik, hogy eltartsa a nőt és a gyereket. Sajnálom a férfi családját.

2019. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos több ilyen esetről is beszéltem haverokkal, barátokkal. Vagy az egyetem voltak így vagy az egyetem utáni évben. Van egy barátom aki összeköltözött a barátnőjével rögtön egyetem után. Minden ment mint a mesében a srác aki eddig a lakó társa volt kiköltözött mivel Németben talált munkát diploma utána a lánnyal így össze is költöztek. Viszont beigazlódott a "Lakva ismered meg igazán a másikat" mondás. Veszekedés minde apró hülyeségen, aztán békülés ez volt a ciklus az életükben. Aztán mikor elköltözött a csaj akkor mondt barátom, hogy az utobbi hónapokban már csak azért lakott vele mert nem akart hazamenni.
2019. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!