Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek! Zavarna titeket ha a...

Férjek! Zavarna titeket ha a feleségeteken 10 kg súlyfelesleg maradt terhesség után? Fogyózom, le akarom adni, és adok is magamra, de érdekelne más hogy van ezzel. Titeket zavarna, vagy én túlzom el?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavarna...attól még ugyanolyan.Ha akarja úgyis leadja :)
2010. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem zavarna.Ha nem sikerul leadni ugyis jo.
2010. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen mindenképpen leakarom,mert még 10kg-val több vagyok mint amikor megismert,Őt állitólag nem de engem nagyon zavar,félek,hogy esetleg már nem lát szépnek,kívánatosnak.
2010. júl. 11. 22:20
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
azkéne még hogy zavarja a férfit... undorító ha egy pasi ezért pattog.
2010. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Nem csak a vékony nők vonzóak, legalább megtudja, milyen egy kicsit húsosabb hölggyel. Majd úgyis leadod. Ez egy kis változatosság! :)
2010. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,jó ezt hallani,hogy igy gondoljátok mert az önbizalmam oda van.:(

Remélem hamar lemegy.

2010. júl. 11. 22:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!én nem férj vagyok,de én is hasonló cipöben járok,mint te!én 14kilóval lettem több,mint terhesség elött!mára már sikerült leadnom a felét kínok kinjával!állítólag nem zavarta a párom,de szinte hozzám se ért!

lehet,h kicsit mi is rátettünk egy lapáttal,mert szeretnék jól kinézni,hisz melyik nö nem,de ha folyton mondod,h kövér vagy,vagy duci akkor egy idö után ő is így fog láttni!

te igenis szép vagy és csinos és van egy gyönyörü babád!ha le akarod adni le is fogod hipp-hopp!

sok sikert és kitartást kívánok neked!

2010. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

tíz kiló az nem sok-

.... írt egy férj, pár napja itt, hogy a felesége 30kilóval (!!!)több, mint mikor összeházasodtak és hiába szereti, nem kívánja szexuálisan, mert nem úgy néz már ki, mint akire beindul.


szerintem ez az oldal is tökéletesne érthető, de SZÜLÉS UTÁN és 10KG az abszolút semmiség szerinte, pláne, hogy dolgozol is rajta. majd visszamegy.

2010. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első gyerek után szépen lassan lefolyt rólam a súlyfelesleg ( 9 hónap alatt ) . A másodiknál nem sokat híztam , de pár kiló rajtam maradt , a harmadiknál úgyszintén , tehát 4-5 kilóval vagyok több vagyok mint mikor megismerkedtünk , ez ugye nem sok , de ahogy idősödünk ez csak felfelé fog menni . Elég sokat teszek azért , hogy ez ne így legyek , szegény anyukám alakja van elöttem , én nem akarok 35 évesen úgy kinézni mint ő . Kitartást kívánok neked és jól gondolkodsz ha le szeretnéd adni azt a 10 kilót !
2010. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy önbizalomhiányos, magával örökké elégedetlen nő sokkal rosszabb, mint egy duci, aki viszont boldog.
2010. júl. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!