Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség az oka vagy nektek...

Terhesség az oka vagy nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet,hogy a párommal van egy nagyon jó közös ismerősünk.Ennek az ismerősnek van egy fia,akinek volt egy barátnője.Szilveszterkor ez a barátnő eljött a sógoromék által szervezett bulira a jóbarátunkkal,míg a párja dolgozott és csak később tudott jönni.Azért jött a közös ismerősünkkel,hogy megfigyelés alatt legyen,mert képes lett volna a volt pasijához elmenni bulizni.Míg nem jött a párja bulizni,addig táncolt és riszálta magát mindenkinek.Mivel nekünk akkor volt egy 1 éves a lányunk,így én éppen elvonultam,hogy elaltassam.Amikor megyek ki a szobából,akkor láttam,hogy éppen az én párommal riszálja magát,ami akkor még nem zavart.Az már annál inkább,hogy mikor meglátott,rögtön mondta a páromnak,hogy "jujj,jön a párod".Onnantól kezdve nem szimpi a csaj,mert ezzel a mondatával saját magát buktatta le.Nem emiatt,de azóta az ismerősünk fia szakított ezzel a csajjal,de ő még jóban van az ismerősünkkel,így néha találkoznak stb.És sajnos mivel a párom igen sűrűn átmegy egyedül is az ismerősünkhöz,így ők is.A páromban maximálisan megbízom,de a csajban nem.

2 hete egy rendezvényre mentünk az ismerősünkkel és ő egy óra múlva elment,hogy elhozza a csajt is.Nem voltam valami boldog az biztos.Párom mondta,hogy ne idegeskedjek,nem lesz semmi probléma.És akkor tényleg nem volt.Másnap mondj a párom,hogy a csaj mondta az ismerősünknek,hogy nem mert a páromhoz szólni,mert látta rajtam,hogy nem tetszene.(eltalálta)

Most hétvégén anyukámnál töltöttem az időt,mert párom elment dolgozni az ismerősünkkel és elvitt,hogy ne legyünk itthon egyedül a lányommal.Péntek este felhívott,hogy hazament és hogy hol talál néhány cuccot és hogy szalonnát sütnek az ismerősünkkel.Akkor nem esett le,hogy miért pont nálunk sütnek szalonnát,hisz az ismerősünknél megtehették volna,hisz oda mentek vissza.Másnap mikor beszéltünk párommal,akkor mondja,hogy a csaj is fent volt nálunk és ő azt hitte,hogy akkor leesett nekem,hogy miért is nálunk volt a sütögetés.Mivel az ismerősünk fia nem kíváncsi az exére,így oda nem mehetett a csaj,így jöttek hozzánk.

Nekem ez szarul esik,hogy folyton középpontba kerül ez a csaj.

Párom egyenes ember,így mindent elmond és tényleg megbízom benne,de ha a csaj szóba kerül egyszerűen rosszul vagyok.gondolom ezt hívják féltékenységnek,ami ezek szerint még nem volt jelen az életemben.

Vagy remélem,hogy ez csak a terhességem egyik tünete,mert 23 hetes terhes vagyok.

Szerintetek túl reagálom?


Bocsi a hosszú levél miatt,de már az is jól esett egy kicsit,hogy kiírhattam magamból.


2011. jún. 7. 09:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem , mit foglalkozik ilyen kis r*bancokkal egy családos apa??? Ne jöjjön a csaj a mi házunkba!!! Én megmondanám! Mi az, hogy bulizik, szalonnát süt NÁLUNK???! Amikor én nem vagyok otthon!!! És a csaj érdekeit nézi?? Mert szerencsétlent máshol nem látják szívesen??? Hát takarodjon már!! (mármint a csaj!)


Ennyi! /35 hetes kismama :)/ Én rövid úton lezárnám ezt az ügyet, nem problémáznék vele annyit.

2011. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
7%
Hát szerintem igen, túlreagálod.
2011. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
nem hiszem, hogy túl reagálod. Én is kiakadnék.
2011. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%

09:18


Szerintem te inkább most ne adj tanácsot, mert ahogy olvasom, benned is túltengnek a hormonok.

2011. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rosszul esne. Persze, bízik az ember a párjában, de szerintem mást is idegesítene,ha valaki ott lepzselne körülötte.

Nem is értem,hogy miért tekereg még ott a csaj? Nem szakítottak? Nekem ez olyan szánalmas! Még mindig futni a volt pasim társaság, rokonai után!

De te miért nem voltál ott a szalonnasütésen?

2011. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Igaza van az elsőnek. Mégis ki az a hülye aki az ilyen szituációt fél vállról veszi.

Azért a férjjel is elbeszélgetnék, hogy gondolta ezt. Nincs itthon az asszony akkor csapunk egy kerti partit,ráadásul úgy, hogy a feleségem által nem kedvel nő ott van.

2011. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%

Nézzük akkor. Leírom hogy mi is a harci helyzet.


Adott egy fiatal (és valószínüleg csinos) leányzó, aki neked valamiért már a kezdetektől unszimpatikus (csak nem savanyú a szőlő?).

Ez a lány az egyik bulin táncolt a pároddal, meg előtt egy viccesnek szánt, de félresikerült megjegyzést, és a te agyadat akkor és ott végképp elöntötte a féltékenység és a düh, és jelenleg BÁRMIT csinál ez a lány, az rossz.

Ha odamenne hozzád kedvesen, és megpróbálna veled szóbaelegyedni, akkor az lenne hogy "mit jópofizik". Ha nem menne oda akkor "bunkó, fennhordja az orrát". Én így látom.

Ha tényleg ennyire unszimpatikus a csaj, akkor mnodd meg a párodnak hogy nem szeretnéd látni, és azt se akarod hogy a házatokba betegye a lábát. Jogod van hozzá. De azért nem kell hőbörögni.

Tessék, ennyi. Hol itt a probléma?

2011. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem, mégis miért ne süthetne szalonnát, vagy csinálhatna kerti partit a férj a felesége nélkül? Mi ezzel a gondd? Már jól se érezheti magát az ember a házastársa nélkül? Én is szoktam a párom nélkül szórakozni (sőt, nem a kertünkben, hanem van hogy szórakozóhelyen, jujj!), és ő is nélkülem. Nem értem miért kell kisajátítani és korlátozni a másikat.
2011. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem arról van szó, hogy nem süthet nélkülem szalonnát! Hanem,hogy az én férjem lenne annyira tekintettel rám, hogy nem hívna oda olyas valakit (főleg egy hölgyet) akire én esetleg féltékeny vagyok! Főleg,hogy ez a hölgy nem országos barátja neki, hanem pár hete ismeri!
2011. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem elsőre lett unszimpatikus.Ismertem én már őt előtte kb már fél éve.Hallottam már róla 1-2 dolgot,de mivel semmi közöm hozzá,így nem alkotok véleményt.De szilveszterkor amit leművelt mindenkivel... az nem volt túl bizalomgerjesztő.És nekem az volt a probléma hogy táncolt a párommal,hanem amilyen arcot vágott,mikor meglátott.Egyébként féltékeny lehetnék minden nőneműre,akivel akkor a párom táncolt.Még férfiakra is,mert velük is tombolt.De nem teszem,mert hülyeség is lenne.

Amúgy azért nem voltam itthon szalonnasütéskor,mert nem tudtam róla.Aznap meg is mondta,hogy sütögetnek,szóval nem titkolta el és hát tegyék,nem tiltok én semmit.Az sem tiltom,hogy kivel áll szóba,csak maga a szituáció nem esett jól.És hát olyan típusú csaj,akinek mindegy ki az,csak f.sz legyen.Ismerősömet sem értem,hogy miért találkozik vele,de hát az az ő élete,magánügye,így nem mondok róla neki véleményt,nem szólok semmit.

2011. jún. 7. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!