Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyolcadikas ballagók! Szüleite...

Nyolcadikas ballagók! Szüleitektől mit kaptatok ballagási ajándéknak?

Figyelt kérdés
Én nem kaptam semmit, és ez nagyon bánt. Aztmondták hogy majd kapok ruhákat, stb. mert ugye a gimibe kicsit divatosan is szeretnék öltözködni. De ha akarok valami ruhát megvenni, rögtön azt mondják hogy ne. Meg szerettem volna valami noname tornacipőt (converseben nem is gondolkodom..) és mondta hogy egy tornacipőért nem ad ki 3000ft-ot. Meg nem értik meg hogy abba utcán is lehet sétálni. Nagy a rokonság viszonlyag, mindenkitől minimum 20.000ft értékben kaptam valamit..Jogosan bánt hogy a szüleimtől még egy kis ezüst fülbevalót se kaptam? (tudják hogy az ékszereket például nagyon szeretem) 14/L
2010. júl. 12. 14:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én se kaptam 91-ben, sőt, a rokonoktól sem, és buli sem volt. Nem éreztem hiányát.

Az érettségi ballagásra viszont kaptam aranygyűrűt és családi buli is volt. A diplomaosztómkor csak összejövetel volt, azt is én szerveztem.

A ballagási gyűrűt soha nem hordtam, mert nem az én stílusom (vegyük meg a gyereknek a legnagyobbat és legdrágábban, nem érdkes, hogy a szolid ékszert szereti), de tényleg jó elővenni, hogy valaha volt egy ballagásom.

2010. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én 2003-ban ballagtam. Mamámtól arany nyakláncot kaptam, másik mamától szobabútorokat, többi rokontól pénzt. Szüleimtől nem kértem semmit, mert tudtam, hogy nagyon nagy a család, és nem keveset isznak egy családi összejövetelen:) Mivel volt egy nagy hitelünk, aminek a havi törlesztőrészlete nagyon nagy volt, ezért oda adtam a családtagoktól kapott pénzt a szüleimnek. :) Így leglább tudtam rajtuk segíteni, hiszen ők már annyit segítettek én rajtam. Szerintem örülj annak amid van. Ilyenen meg ne legyél kiakadva...Megkaptad te éppen eléggé az ajándékodat. Nem 10 forint összehozni egy nagy családi ebédet. Inkább köszönd meg a szüleidnek, és légy hálás nekik. Ha ők nem csináltak volna neked ballagást, nem hiszem, hogy egy rokontól 20.000Ft-ot kaptál volna. Gondolkozz el ezen!
2010. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Semmit mert 8 osztályos gimibe járok és ott nincs ballagás.
2010. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
én telefont kaptam apumtól és közösen csak egy hatalmas fehér rózsás csokrot kaptam de nem bánod örültem a csokornak:)
2010. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
én most júniusban fogok ballagni. mikor megkérdeztem még anno anyától, hogy ballagásra esetleg kaphatok-e majd egy csokrot, (mert a mi sulinkban az a szokás hogy az ünnepség közepén a rokonok csokrot adnak a gyereknek) választ nem kaptam, hanem helyette két nagy pofont. ebből gondolom hogyha a csokros kérdés miatt pofont érdemlek akkor másra sem számíthatok. maximum utána jól kisírjuk magunkat a haverokkal hogy nem találkozunk többet, mert családi összejövetel sem lesz. én legalább annak örülök hogy anyám megengedte hogy apám eljöhessen a ballagásomra
2011. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!