Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A lányom...

Mit csináljak? A lányom teljesen ellett kényesztettve. A férjem tehet róla.

Figyelt kérdés
Mindig nemet mondok de ő akkor az apjához megy és megkapja. Mindjárt veszekedés lesz.. Ő neki nike cípő kell jó mondom megkapod de később, nem neki most kell az apja 10 perc múlva elis vitte vásárolni, Felvetette hogy akar jogsit autóra, mondtam neki hogy még csak 16 éves várjon 2 hónapot 17 lesz és elkezdheti. nem nem. Ment megint az apjához levitte az autósiskolába és ot is ezt mondták amit én.. tele van márkás cuccokkal...stb És rám nem hallgat!! már teljesen kiborultam:'( Apjával ezeken mindig összeveszünk.. mondtam hogy ennek nem lesz jó vége. Erre apja miért fáj nekem stb... Mindent megakar adni a lányának amit ő nem kaphatott meg.. Ezt értem de ennyire nem kellene elkényeszettni teljesen tanácstalan vagyok.
2010. júl. 12. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Jut eszembe: Milyen szó az, hogy "kénysztettve"

Csak nem szanszkrit?

2010. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A férjeddel kell ezt megbeszélni mert amíg te mindent megtiltogatsz, ő meg mindenre igent mond addig nem juttok semmire. Arra gondoltál már hogy a férjed így akar jobb apa lenni? Mert ez is benne van a pakliban. A vezetés meg.. Hát nem tudom milyen autósuliban voltak ők, de én most lettem tizenhét 2 hete és már kerek 3 hónapja tanulok vezetni. ( kresz, elsősegély, rutin..) Szóval tanulhatnak 16,5 éves kortól ha jól tudom. Mondjuk, nekem semmit sem raknak a se**em alá, a jogsit is én állom, a saját pénzemből, a matek korrepetálásokat, a külön spanyol, angol, francia órákat is én fizetem. Nálunk ez a módszer vált be. Kapok minden hónapban x összeget, egy borítékban. Olyan zsebpénz féleség ez, viszont 10e-t levon édesapám a rezsire, a többit be kell osztanom. Ha elfogyott, akkor így jártam nem kérhetek többet. Szerintem alkalmazhatnátok a lányotoknál, remekül meg lehet tanulni gazdálkodni. Én ebből az összegből fedezem, mint már mondtam a jogsimat, a különórákat szóval nem tapsolom el mindenfélére, de a lányodnak kiszabhatnál egy összeget, és azt arra költi amire akarja. Ha kér valamit abban a hónapban, mondani kell hogy a saját pénzedből kislányom.
2010. júl. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem az nem lenne baj, hogy megadtok neki mindent, de mindezekmellett tanítsátok meg neki, hogy nem az csak úgy az ölébe pottyan, azért tenni is kell, és tanulja meg értékelni azt amit kap. az én szüleim, nagyon jól neveltek (vagyis próbáltak:) . nekem azt mondta egyszer apum, hogyha anyával nem is értene egyet vmiben, azt akkor sem előttem mondaná el, mert a szülőknek erősnek kell lenniük, és egy véleményen kell lenniük a gyerek előtt, hogy az ne játszhassa ki őket. nálunk ez működött :D próbálj beszélni a férjeddel nyugodtan 4szemközt ezekről. és ne hagyd magad, mert tulajdonképpen neki kb. 5 perce van benne a gyerekben, 9 hónapig te küszködtél vele, te szülted meg, és most is leginkább te küszködsz.. és neki nem kellene "elrontania" a dolgokat.. igaz h az apákkal könnyebb zöldágravergődni, mert egyszerűbbek, más a gondolkodásuk, de egy gyereknek 2 szülője van. pont. sok szerencsét :)
2010. júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bentlakásos iskola, vagy sima de konzervatívabb napközis sulikra gondolj.Csodákra képes!
2014. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!