Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jó ötlet lenne ez? Vélemény?

Jó ötlet lenne ez? Vélemény?

Figyelt kérdés
Le szeretném írni egy osztálytársamnak egy papírra, akit nagyon kedvelek, pár sort arról, hogy kedvelem és még pár dolgot őszintén amit gondolok és érzek vele kapcsolatban és a helyzetünkről.
2011. jan. 14. 18:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A válasz sürgős lenne. Köszönöm előre is!
2011. jan. 14. 19:09
 2/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2011. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lány és ez a bizonyos osztálytárs is az. Tehát barátságból közeledek felé, bár ilyen téren elég gyenge vagyok. Ezért is levelet írnék, amit átadnék neki személyesen.
2011. jan. 14. 19:13
 4/12 A kérdező kommentje:
Válaszolna valaki?
2011. jan. 14. 20:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne levélbn írd le, mert az nagyon gagyi. legjobb ha élőben mondod el, ha nem megy akkor msn-n, egyébként az alapötlet jó :)
2011. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Levélben gagyi lenne?... miért is?
2011. jan. 14. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért nem hívod valahova? Egyetek meg valamit együtt, vagy csak sétáljatok egyet. Aztán előbb-utóbb úgyis lesz rá jó alkalom elmondani, hogy mit érzel. Papíron tényleg gagyi. =)


Üdv.

2011. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De pont, hogy nekem szóban nehéz így elmondani mindent. Gyenge vagyok ezen a téren.. Biztos, hogy mindent össze fogok hadoválni és nem fogja érteni.
2011. jan. 15. 15:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor nem írok semmit... Lehet, hogy nem is olyan jó ötlet. Nem jó ez a túl sok őszinteség. Lehet, hogy elijeszteném.
2011. jan. 15. 20:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Én, ha nekem egy lány osztálytársam levelet írna, kicsit megijednék, nem-e többet akar, vagy ilyesmi. Sztem ne mondj neki semmit, járkáljatok el, beszélgessetek. Inkább mutasd meg neki, h kedveled, mint írd le.

20L

2011. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!