Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok. Elkezdtem...

Szomorú vagyok. Elkezdtem súlyzózni. De még semmi látványa, tömegem se. Vélemény? Ötlet? Tanács?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt vettem 2x 7 kg-os súlyzót. Elkezdtem karra edzeni. Azt mondták mások hogy ettől majd megjön az étvágyam (mellesleg nem volt azzal baj) egyébként is mindig jó sokat ettem. Hízni se híztam 1 kilót se. Inkább fogytam.... Mit tegyek?

Edzésterv szerint 5 napig nyomtam 3 nap pihi, aztán most megint csináltam most 4. nap holnap még 1 nap aztán 3 nap pihi....

Nos az a kérdésem, hogy eszek mint állat (nem híztam) most amióta elkezdtem gyúrni is ugyan úgy vagy még jobban eszek és inkább lefogytam 2 kilót....

Ugyan ott ugyan azzal a mérleggel ugyan abba a ruhába régen 64.3 voltam most már csak 62.5 vagyok !

187 magas.... és kb 58 kiló vagyok. Mindent kipróbáltam amit csak lehet (ezt meg azt ajánlottak edzés terveket, kaja terveket mindet betartva se hoztak eredményt.... Nekem 2 hétig van kitartásom, de áhh nekem ebből elegem van hogy neki állok csinálom őszintén és becsületesen erre isten megbüntet még lejjebb viszi a testsúlyom nehogy meghízzak. Se izom se zsír nem ragad meg rajtam. S.O.S.


2010. nov. 23. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki javasolta az 5 nap edzés 3 nap pihenő kombót... én a helyedben olvasással kezdeném, itt jó sok minden van, mire a végére érsz okosabb leszel:

[link]

Amúgy nekiállhatsz őszintén meg becsületesen ha 2 hétig van kitartásod, mire mész??? Mondjuk ahogy leírtad kitartással se mész sokra...

2010. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el az alapismereteket,mert amiket itt leírtál,az elég tájékozatlan hozzáállásról tanúskodik. 2x7 kg-os súlyzóktól neked semmilyen tömeged nem lesz,még sok kaja mellett sem,sajnos ez az igazság.

és a testépítés nem két hetes sport,ha ezt nem érted meg,akkor inkább járj el úszni,vagy golfozni.

2010. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Böse ***** válasza:

Először is, a súlyzózásban nem maga a súlyzó a lényeg, hanem a nagy ellenállás, értsd: 7 kg az semmi. Olyan súlyok kellenek, amivel max 6-8 ismétlést tudsz csinálni.

Másodszor, ez az 5 nap edzés 3 pihenő teljesen hülyeség, inkább minden másnap eddz.

Harmadszor ha két hét után már rinyálsz akkor ez a sport nem neked való. Majd ha fél vagy egy évig nem fejlődsz, akkor van baj.

Ezek után biztos vagyok benne hogy az étrended is teljesen rossz.

Kezdj el Bodybuilder.hu -t meg tesztoszteron.hu -t olvasni!

2010. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
KÉT HÉT BAZZZEG??? Nem akarlak leföldelni, de pedig az lesz. Két hét alatt semmit nem lehet elérni. A testépítés legfontosabb elemi a kitartás és akarat. Ha megfelelő kaja mellett megfelelő edzést végzel, lesz eredmény - fél év múlva látható különbség lesz. De azt ne várd, hogy egy hónap alatt megdagadsz kétszeresedre... Akik nagyban nyomják szerinted mikor kezdték? egy éve? Nagyon nem. KITARTÁS ÖREGEM KITARTÁS! Nyomjad, ne lankadj meg lesz az eredménye. Ne légy türelmetlen.
2010. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Azt nem értem miért mindig mindenki ezen a két héten van ki akadva? Meg az edzés terven???


Őszintén. Fontos? Nem látjátok mi a legborzasztóbb az egészben???? Az, hogy LEFOGYTAM!!!!!!!! Erre mi a magyarázat. Amúgy meg van kitartásom de íííígy nem lesz ha tovább folytatom elérem a 40 kilót? Lényegtelen hogy edzek vagy sem, hízni nem tudok, 2 hét ide vagy oda ez is lényegtelen azh eredmény a lényeg: FOGYÁS! Innentől kezdve most vagy abba hagyom vagy folytatom. A KÉRDÉS TEHÁT fogyni fogok tovább vagy sem? Jobban örültem volna ha legalább a súlyomat tartottam volna. Értitek? Nem várok el 2 hét alatt eredményt de pff a negatív eredmény --hát erre számítottam a legkevésbé.

2010. nov. 23. 19:22
 6/23 anonim ***** válasza:
A fogyásodnak a magyarázata a 7 kilós súlyok amik nőnek is kevesek, a tájékozatlan, átgondolatlan edzésütemezésed és ezek után vélheten az étrended. Ne hisztériázz, kezdj el olvasni, gondolkodni, terembe járni, ha van rá pénzed akkor tömegnövelőt, de minimum fehérjét inni. Higgadtan, kitartóan, gondolkodva!
2010. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Oké. De én ezeket olvastam hogy 3 naponta 1 vagy 4 naponta 2, vagy 5 naponta 3 pihenni is kell. Ezeket nem a levegőből találtam ki. Mivel szükség van a regenerálódásra is.
2010. nov. 23. 19:53
 8/23 A kérdező kommentje:
Sok haverom is mondta, hogy bőven elég a 7 kilós súlyok emelése. Mivel nem szabad hirtelen a "csontomat" mivel amúgy is egy csontváz vagyok 187/58 kilómmal. Csak rendszeres kajálással állítólag heti 0.5 fél kiló hízás. Nos én meg meg akartam gyorsítani és 2 hét alatt el akartam volna érni a stabil 62 kilót. Örültem is volna, de helyette 58 lettem. Ha nagy súlyokat próbálok emelni akkor kattog a csuklóm, és "vág, feszít" az ízületem az alkarom és a bicepszem között. Egyszerűen félelmetes ahogy kilátszik az ín. :S
2010. nov. 23. 19:57
 9/23 anonim ***** válasza:

Drága! És hol van ott idő regenerálódni, ahol 5 nap egymás után edzel??? Gondolkodj! Heti 3 elég, de nem 3 egymást követő nap! Én soha nem megyek terembe 2 nap egymás után.

És azt (csak gondolkodj!!!) hogy tervezed, hogy nőni fog az izomzatod, ha nem terheled meg? Mitől nőne akkor? 7 kiló nem is súly! Ráadásul egyforma súllyal dolgozol mindenre?

Aztán ott a kaja kérdése is... mi az, hogy eszel mint állat? Mit? Izmok aminosavakból épülnek, amik fehérje bontásával keletkeznek. Ehetsz annyi vajaskenyeret hogy a füleden jön ki, akkor sem fogsz nőni (főleg ha gyors anyagcseréjű, vékony testalkatú vagy).

Olvass, kérlek, olvass!!!

www.body.builder.hu

2010. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Sőt, szerinted ennyi idő alatt minek kellene látszódnia? Nyomjad 2-3 hónapot, normális kajával, és utána lesz látszatja.
2010. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!