Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondhatnék a párom kislány...

Mit mondhatnék a párom kislányának?

Figyelt kérdés

Párom előző házasságból született egy "kis"lány. 17 éves. Volt az anyjánál 1 hetet, tegnap hazajött, ma délelőtt meg öngyilkos akart lenni.

Kiment az anyjához Ausztriába, és megtudta, hogy az édesanyja prosti. Teljesen kikészült idegileg, begyógyszerezte magát.

Eljöttem az Alföldre ma reggel (szüleimhez), de holnap indulok haza hozzá, hogy meglátogassam. Nem tudom, mit mondjak neki. Barátnőként tekint rám.

Párom sírt a telefonban, nem tudja mit kellene tennie. Kivett egy hét szabit, hogy a lányával lehessen. Azt kérte, beszéljek vele én is. Tanácstalan vagyok. Segítsetek!

31N


2010. júl. 12. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy 17 éves lányt,nehéz már visszatartani,hogy ne látogassa meg az anyját. Basszus!De azt is mondja el az apukája a lányának, hogy a történtek után a jó édes anyukája nem foglalkozik mi lesz a lányával. Tehát ha a lányban tudatosul, hogy az anyja teljesen hidegen fogadja ezt a nagyon súlyos helyzetet, ő ilyen anyáért soha többé ne tegyen ilyet. Légy mellette, úgy érzem szeretitek egymást.
2010. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is legjobb ilyenkor az "együtt sírás", hogy érezze szeretitek és mellette álltok.
2010. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Holnap biztosan elmondja neki, hogy az anyja sz*rik rá.

Legszívesebben már most elindulnék haza! De ilyen idegesen meg fáradtan nem merek kocsiba ülni.

2010. júl. 12. 22:26
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak mégjobban felidegesíteni,de sok mindnet láttam már az életben. Ha az anya prosti,akkor előfordulhatott,hogy valamelyik vendége molesztálta a kislányt! Gondolj erre a lehetőségre is,mert erről nem szoktak beszélni a nők.Főleg nem ilyen kislányok. Remélem,hogy hamar rendbejön szegényke.
2010. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!