Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen elköltözhetek...

16 évesen elköltözhetek otthonról?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok a barátom meg 18. Külön szeretnénk költözni a szüleinktől mert nekem tiltsák ezt a kapcsolatot. A barátom dolgozik.
2019. aug. 16. 13:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Akármennyit is keres,nem hiszem,hogy elég lenne kettőtöknek úgy,hogy ha albiba mentek fizessetek az albérletet,kaját,számlákat és mindent ami egy háztartásba kell,plusz neked az iskolába.Ezen felül az iskola mellett mindent neked kell csinálni otthon ami nem könnyű egyedül.Jó alaposan gondold át mert vissza út nincs!
2019. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha férjhez mész/megnősülsz, akkor igen.
2019. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
+1 soha az életben ne várj arra hogy bárki is segítsen mert beszélni lehet de nem biztos lenne belőle valami,ha pedig igen nem tudod hogyan hajtják be ezt rajtad! Erre semmikképp ne támaszkodna.Ha sikerül,sok sikert légy erős,ne hagyd magad soha.Az iskolát ne hagyd ott éa törekedj arra hogy mihamarabb a saját lábadon is megállj mert sosem tudod a barátod mikor csal meg vagy hagy el.Lehet ez nem fog megtörténni,de jobb biztosra menni!
2019. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
Nem költözhetsz el.
2019. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


A szüleim ki tesznek ha Még egyszer félre lépek.


Akkor megvan a megoldás. Még egyszer félre kell lépni, akármit is jelentsen ez, és akkor máris kitettek, lehet költözni.

2019. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj? Szerintem menj magyar nyelvtan korrepetálásra, mert a helyesírásod, fogalmazásod borzasztó.


16 évesen az elköltözés, házasság baromira korai. Iszonyatosan el tudod rontani végleg az életed. Pl. nem vigyáztok szex közben, és máris ott a baba. A kérdésből is látszik, hogy kb. nulla felelősségérzeted és élettapasztalatod van, így nekivágni csak azért mert a szüleid a bögyödben vannak, ostobaság,


És tényleg nagyon ki leszel szolgáltatva a gyereknek, úgy kell pattognod, ahogy ő fütyül, mert különben ő is kirak. Tehát ugyanaz a szitu, sőt.


És igen, ha a srác kitalálja, hogy még élni akar, és felhúz még néhány lányt a dákójára, te nem tehetsz semmit azon kívül, hogy csomagolsz. Ha haza mész, akkor meg életed végéig hallgathatod az "én megmondtam" szöveget.


Mi lenne, ha a változatosság kedvéért megbeszélnéd a helyzetet a szüleiddel, rákérdeznél, hogy mi a bajuk, mit szeretnének, mit nem szeretnének? Nem akarják, hogy lefeküdj vele? Kérdezd meg, hogy miért? Lehet, hogy csak attól tartanak, hogy nem védekeztek felelősen, és 10 hónap múlva babakocsit tologathatsz, vagy helyetted ők. Vagy tudom is én. Szerintem elég rossz köztetek a kommunikáció, és így nem juttok egyről a kettőre. Az viszont biztos, hogy a nagybetűs életre még baromira éretlen vagy. Szerintem még a srác is talán. Ráértek még pár évet. Mondom, tanulj, főleg nyelvtant, mert egy kínszenvedés volt olvasni a hibáidat.

2019. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem kérte senki a véleményed ha tudnák román osztályban járok. istenem milyen emberek.. :))
2019. dec. 6. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!