Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom exe,...

Mit tegyek, ha a párom exe, gyermekének anyja egy elmebeteg?

Figyelt kérdés
Gondolom nem én vagyok az egyetlen ezzel a problémával. Mi három éve vagyunk együtt a párommal, és azóta ez a nő folyamatosan próbált betenni nekünk.Többször is bepróbalkozott a barátomnál, ilyen- olyan aljas kis módszerekkel, de ezekkel nem talált célba. Ha kocsival kellett mennie valahova,akkor a páromat rángatta el, mivel Ő "fél" vezetni. Volt, hogy a kislányt használta fel, hogy a barátom menjen vissza hozzájuk. Most az a helyzet, hogy mivel a kislány négy éves lesz,ezért a párom szeretné végre elhozni magához, hogy kettesben is lehessenek, illetve hármasban is csinálhassunk programot. Természetesen ez anyukának nem tetszik, sőt, őrjöng és csinálja a fesztivált, mint egy óvodás.Már én is próbáltam beszélni vele de sajnos süket fülekre talál az egész, szerintem birtokolni akarja a gyereket és a páromat is. Néhányszor már szívesen a földbe dögöltem volna de ezt nem tehetem meg, mert nem szeretnék lesüllyedni odáig, márcsak a gyerek miatt sem. Megkeseríti az életünket, Ő kijelentette, hogy Ő igenis családtag, meg hogy az én párom neki nem az exe, hanem a gyereke apja. Nevetséges amit művel, egyik pillanatban nyájas és kedves, a másik pillanatban féltékeny rám, ránk és meg tudna minket ölni. De a gyereket azt nem adja természetesen. A párom már azon gondolkodik, hogy elmegy a gyámügyre, és hivatalos végzést kér ki. Már megfenyegette anyós is, hogy apósnak vannak kapcsolatai. Sosem bántottuk a kislányt, nagyon szeretjük és Ő él-hal az apukájáért. Mi szeretnénk ezt az egészet pereskedés nélkül békében el rendezni,de mivel meg lett fenyegetve a párom ezért én sem tudom meddig menne el ez a tehetős, elmebeteg család. Kezd elegem lenni ebből a nőből, volt, hogy sajnáltam mert egyedül van, de sajnos a naivitásom nem segített, Ő csak egy képmutató borderline. Komolyan, mintha egy szappanoperába csöppentem volna, ahol a gonosz szereplő folyamatosan a másik tönkretételèn munkálkodik. Nagyon örülnék és sokat segítene ha hasonló történeteket, illetve fejleményeket olvasnék.Köszönöm!

2019. aug. 19. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

"A párom már azon gondolkodik, hogy elmegy a gyámügyre, és hivatalos végzést kér ki. "


Sürgősen lépje meg!

A gyereknek veszélyezteti a lelki fejlődését az örökös hisztéria, a bizonytalanság.

Az apján joga van rendszeresen találkozni a gyerekével.

Gondolom, fizeti a gyerektartást is.

A gyerek anyja nem családtag már, ők a gyerekkel külön család.

Az apja is a gyerekkel meg veled külön család.

Az összekötő kapocs a gyerek harmonikus felnevelésén kívül semmi másról nem szól.

Ezt kell vele megértetni valahogy vagy nektek, vagy a gyámügynek, vagy a bíróságnak.

Ha továbbra is csinálja a cirkuszokat, akkor a bíróságtól kérni kell a gyerek felügyeletének a jogát, vagyis azt, hogy kerüljön az apjához.

Az ilyen hisztérikus, elengedni képtelen ember képes arra is, hogy kiprovokáljon valamiféle testi bántalmazást i s, hogy arra hivatkozással távol tartást ítéltessen meg a bírósággal. Óvatosan, mindig tanúk előtt beszéljetek vele. Mindenről legyen bizonyíték és tanú. Viselkedjenetek vele barátságosan, ne üljetek fel a provokációinak.

Törvénytelen, amit tesz, és a gyámügynek bizony dolga van.

Kérhettek pszichológiai vizsgálatot is a kicsinél, végső esetben.

2019. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Abban mi az aljas, hogy be fekszik mellé az ágyba, előtte öltözködik alsóneműre vetkőzve, masszíroztatja magát vele?"


És a párod masszírozta?!

Mondd, mit keresel te még ebben a kapcsolatban?!

2019. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy jött olyan helyzet, hogy ágyban feküdjenek, meg vetkőzzön előtte? Na ez is érdekes...
2019. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Olvasd el a címet mégegyszer. Hogyan lehet így fogalmazni?
2019. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!