Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, Egy...

Mit gondoltok erről, Egy kicsit rosszul esik nekem?

Figyelt kérdés
3 nap múlva születésnapom 16 leszek, és megmondtál szüleim hogy most nemfogok semmi kapni csak egy tortát, arra hivatkozva, hogy nincs pénz, igaz még apám fizeti a kölcsönöket, de azért nem állunk annyira rosszul. Igaz nincs nagy elvárásom de akkor is rosszul esett...
2010. júl. 13. 19:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem fogsz te kapni :) Én is vennék a lányomnak ha ilyen helyzetben lennénk, ha mást nem egy 200 Ft-os karkötőt. A tortát pedig megsütném :) Még ne könyveld el, hogy nem kapsz. Keresztanyámnak semmi vagyona meg pénze nem volt, keresztapukám otthagyta 1 gyerekkel és mégis vett végül a lányának videojátékot karácsonyra. (Ez nagyon rég volt, még a PS őrület előtt).
2010. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Szia.

Lehet, hogy rosszul esett, de van egy fontossági sorrend, és el kell fogadnod, hogy ennek az élén most nem Te vagy. Jelenleg ugyanis fontosabb, hogy tető legyen a fejetek felett, és a számlák ki legyenek fizetve.

2010. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Javasoltam még, hogy legalább pénzt, azt elrakom, és majd abból veszek valamit. De erre is az volt, hogy nincs pénz.
2010. júl. 13. 19:34
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is volt ilyen, és nem a megbeszélt tortát kaptam mert a másik harminc forinttal olcsóbb volt. Rá egy hétre tesónak 4 ezer forintos felsőt vettek.
2010. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Arra nem gondoltál,hogy tényleg nincs pénzük?gondolom,amint lessz,majd pótolja az ajándékot,de hát a semmiből nem lehet hirtelen mindent.

Inkább örülj neki,hogy gondolnak rád,és ha csak tortát vesznek,már az is több a semminél...

2010. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

http://www.youtube.com/user/Jbabak4


Lesz egy tortád, felfognak köszönteni, és ez a lényeg.Tudom téged nem vígasztal de tudod mennyi gyerek van aki még soha nem kapott egy tortát sem?!?!

2010. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a linkért, természetesen nem ezt akartam!
2010. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi most iszonyat rosszul állunk és nem is vártam szülinapomra semmit,örülök ha emlékezne,de anyum vett nekem egy tortát olyat amilyet szeretek pedig fontosabb dolgokra is költhette volna az a pénzt.Amúgy szerintem fogsz kapni valamit ha nem is akkor sem úgy gondolj erre h ez milyen gonosz dolog mert lehet h valamit ki kellett fizetni pl.:számla vagy valami vagy szükség van a pénzre.
2010. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Én akár milyen szegény lennék is vennék minimum egy pólót a lányomnak!
2010. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk jah,amikor a lakásban keresgéli az ember a forintokat h kenyeret tudjon venni akkor minimum egy pólót vesz a lányának,most nem a kérdezőre gondolok de van aki tényleg nem teheti meg és ha kap tortán annak csak örüljön.Nem szemétségből de eléggé elkényeztetett az aki ezen sír és mindig kaptam valami kicsit minimum de sosem vártam el mivel tossz az anyagi állapotunk és ha jobb is lenne de mondjuk pont abban a hónapban nem tellene rá azt is megérteném.
2010. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!