Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Rosszul...

Mit gondoltok erről? Rosszul esik és nem tudom hova rakni

Figyelt kérdés

A történet előzményéhez annyit, hogy még nem volt barátnőm sem semmilyen kapcsolatom lányokkal annak ellenére, hogy sokat próbálkoztam. Mint férfi nem kíváncsiak rám.

Vezetek egy blogot a témával kapcsolatban és néhány nő már felvette velem a kapcsolatot (kizárólag barátilag!)


Most is egy újabb nő talált rám a blogon keresztül. ma reggel írt emailt. kerek perec kijelentette hogy nem akar tőlem semmit mert férjes és boldogok. csak levelezni akar, meg valamiféle virtuális barátságot, lelkitársságot kiépíteni.

elegem van abból, hogy mindenki csak a jókisfiút látja bennem és ezért barátkoznának velem, ám mást nem akarnak.

Természetesen nem várom el egy férjes nőtől hogy közeledjen felém, nekem ez tabu! de akkor is...

nem tudom hogy válaszoljak-e neki. igaz hogy konkrétan ezek nem használnak ki, de nem is segítenek rajtam. ha meg neki lelkitárs kell ott a férje, nem?


kicsit rosszul esnek ezek a "kapcsolatok" és nem tudom mit gondoljak róluk. hiszen még a személyes találkozás lehetőségét (barátilag!) is kizárta. tehát még csak barát vagy haver sem lehet belőle. a virtuális kapcsolatok ugyanis messze állnak a haverságtól vagy a barátságtól.


ezeket nem tudom hova rakni. rossz érzéssel tölt el, de nem vagyok mérges az illetőre hiszen tudom hogy nem ártani akart nekem. Ti is biztos ismeritek azt az érzést, amikor valaki nem akar bántani, nem is haragudtok rá, de mégis rossz érzéssel tölt el titeket amit csinál.

Tanácstalan vagyok. mit gondoltok erről?


ez az egész megint elvette a kedvem és letört. elegem van, hogy mindenkit csak mint barátot érdeklek.

és ezek után higgyem azt amit mondanak rólam (milyen értelmes, rendes, kedves stb. fiú vagyok) De eddig nagyon sokan visszautasítottak már. így viszont hazugságoknak tűnnek azok amiket nekem írnak, és ha egy ember hazudik (még ha önbizalomnövelésből is) azzal mi értelme van kapcsolatot fenntartani?


csak azért írom mert ez nem az első eset.


2011. máj. 18. 10:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
jól kihasználnak. lelki szemetesnek tartanak. velük szakítsd a kapcsolatot aztán szedd össze magad és ha ez is megvan próbálkozz tovább.
2011. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg feltunthetned a blogodon, hogy inkabb az olyanok fajta leveleit, emaileit varod akik tobbet is eltudnanak kepzelni mint csak baratsagot vagy levelezotarsat. Meg mondjuk ne valaszolj ilyen jellegu emailekre amikrol fent irtal. Igy talan veszik a lapot.
2011. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

csak az a baj, hogy elég naiv vagyok. és ilyenkor mindig azt hiszem hogy egy jó barátságról vagy haverságról maradok le ha megszakítom velük a kapcsolatot. valójában az esetek döntő többségében csak pár napig esetleg hétig kell nekik a levelezésem, utána meg eltűnnek.

most is ez a naivság dolgozik bennem.

2011. máj. 18. 10:26
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
engem érdekelne a blogod linkje(ha nem baj), megígérem nem írok neked barátkozniakarok levelet :)
2011. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

szia:)

én megértem, hogy rosszul esik...de hidd el, hogy majd lesz vki, aki nem csak barátként akar veled ismerkedni:)

amúgy nálam pl. az van, hogy szintén vannak ezek a netes ismeretségek, msn-ezés, levelezés, aztán egy idő után megunja, vagy bevallom én is megunom ugyebár, mert csak egy ideig megy ez a dolog...de talizni meg nem nagyon tudunk, mert tök messze lakunk egymástól...és egy tartós kapcsolatokhoz sokszor szükség van személyes talira is:) persze ebben is vannak kivételek, mert pl. van olyan srác, akivel msn-en beszélgetünk, de még mindig jó vele beszélni, nem unalmas, vannak témáink:) namindegy, ezt most csak úgy leírtam, hogy én is így vagyok ezzel...és hozzátenném, hogy ez azért is gond, mert nekem neten kivül nem nagyon vannak barátaim, és elég izé...:S

így meg nehezebb nekem is az ismerkedés is, mert ha nem tudok kivel elmenni egy szórakozóhelyre, vagy fesztiválra ( ezeket jobban kedvelem:D ), akkor nehezebb...érted...:D

ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem vagy egyedül ezzel:) én is sokat szomorkodom miatta, de úgy vagyok vele, hogy türelmes leszek, és majd biztosan lesz vki, aki nem csak egy lányt lát bennem, nem csak egy barátot, hanem többet:) te is légy türelmes...nem tudom hány éves vagy, azt nem írtad...de tuti találsz majd vkit, csak lehet, hogy éppen pont olyan csajokkal "talizol", akiknek párkapcsolatuk van, vagy barátként tudnak rád tekinteni....de ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy te senkinek sem tetszel, mint férfi...:)

amúgy akik így nem sok kapcsolatuk volt még, általában azok hamarabb találnak elsőre olyan lányt/fiút, akivel tartós lesz a kapcsolat, és itt a nagyon hosszú távú kapcsolatokra gondolok:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
bello 88.blogspot. com
2011. máj. 18. 11:38
 7/24 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, és eddig kb. 120 lánynak nem kellettem (netről természetesen) :)
2011. máj. 18. 11:40
 8/24 A kérdező kommentje:
10:55: a közhelyeket nem tudom értékelni, de a jó szándékot igen!
2011. máj. 18. 11:41
 9/24 anonim ***** válasza:

nem baj, ha felvettelek?


hát figyelj, mielőtt mégegyszer annyi keserűség összegyűlik benned, mint amennyi most van, miért nem mész el egy prostituálthoz (nem útszélihez), és őszintén, hiszen anonim, megmondod neki mi van, tehát első probléma (szüzesség) letudva.


szerintem azért utasítanak el a lányok, mert valószínűleg benne van a kisugárzásodban ez a fajta "negatív" hozáállás, csalódások felhalmozódása, düh, meg harag. na nem mondom hogy te tehetsz róla, de a sok csalódástól még is ilyen lettél. és valószínűleg ez érződik.


mi lenne ha megkérdeznél egy pszichológust, hogyan tovább?


vagy legyél extrémsport oktató akkor annyi csajod lesz, hogy nem győzöd őket levakarni magadról. Pl. vagy tűzoltó.


valami olyasmi kéne, ami érdekes, izgalmas, és mindennap új emberekkel találkozol, akikkel kapcsolatba kell lépned stb.


a közhelyeket meg azért szajkózzák az emberek, mert van igazságalapjuk. még akkor is, ha hülyén hangzanak és az embernek a könyökén jön ki.

2011. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
mármint a blogodat vettem fel. (gondolom, megjelenik a blogon azért szóltam).
2011. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!