Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza akarok koltozni a...

Vissza akarok koltozni a szulo varosomba a parommal, de a csaladjanak nem tetszik?

Figyelt kérdés
Igaz jo messze van.. de nem vagyok hajlando itt maradni ebben a nyomorban. Ahol en szulettem minden helyet ismerek, tok jo eletunk lehetne. De az anyjaek nagyon ellenezik mai napig az ossze koltozest, hat meg mit szolnanak ha meg tudnak hogy tervunkbe van joval messzebb hazat venni? Szerintetek?
2019. aug. 28. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Egy embernek kell hogy tetszen melletted, a párodnak.
2019. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek vagytok,nehogy már az anyósék döntsék el,hogy hol lakjatok.
2019. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok ezert utalnak engem.. aztmondjak erzeketlen vagyok, el szakitom ot a csaladtol bele fognak halni hogy kevesebbet latjak. Aha. Meg ertenem ha csak ketten lennenek, nem 4 gyerekkel a hazban.
2019. aug. 28. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
És mi a kérdés?
2019. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük hozzá. Ha hagyod, hogy mindenbe beleszóljanak, a fejetekre fognak nőni. Vagy már most a fejetekre nőttek...
2019. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Savlekotő ***** válasza:
Meneküljetek.. Egy fejős tehén kiesik ez a bajuk.
2019. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!