Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi vállalkozásban dolgozi...

Családi vállalkozásban dolgozik valaki? És milyen?

Figyelt kérdés
én fél éve, de már elegem van. külön életet élek, a szüleimnél dolgozok. de mindenbe beleszólnak, régen sem volt jó viszonyunk, most úgy-ahogy, de unom, hogy szinte állandóan velük vagyok, pedig hülyének és gyereknek néznek. hiába bizonyítok, nem tudok. semmit nem bíznak rám. pedig igen jó munkahelyeim voltak. ráadásul nagyon nehéz velük, már mások is mondták. most már elkezdtem keresni meló helyet, csak még nem találtam. volt-van valaki hasonló helyzetben? hogyan éltétek meg? mi a véleményetek? 27/L
2010. júl. 14. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én nem. De nem is akarok mert ott tényleg csak a bele szolás lenne.
2010. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

anyának boltja van,mostohafater megy áruért vele mindig...meg én mikor ráérek...hát egyre kevésbé akarodzik ráérni,sosem jó amit veszek,csinálok...

jobb nekem külön

23/N

2010. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idén szültem, de besegítek, viszont ahogy lehet megyek vissza dolgozni MÁSFELÉ :(((((
2010. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 maruszja1 válasza:
Ismerős nekem is ez a családi vállalkozás. Biztos megélhetés, a lakhely ugyan nem közös, de a munkahely az igen. A hátulütője pedig az, hogy nagyon nehéz belőle kimászni, ha más életmódra térne az ember. Ez van ezt kell szeretni.
2010. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez van ezt kell nem szeretni! Én közel 15 évet tengtem lengtem a családi vállalkozásban. Csinálhattam én bármit. Sehogy semmi nem volt jó. Senki előtt nem volt becsületem. Az a tapasztalatom, hogy az olyan családtagokat, akik ilyesmiben dolgoznak, az emberek lenézik. Önállótlan kis szerencsétlennek tartják, aki sose tudna boldogulni. Szerencsére én ki tudtam ebből lépni és ma már a saját életemet építgetem, de rengeteg kárt okozott. Én mindenkit csak arra bíztatok, hogy próbáljon kikecmeregni ebből a mocsárból, mert csak tönkremegy belé.
2011. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!