Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelekből sejtetted...

Milyen jelekből sejtetted hogy a párod megcsal? Mennyi idő után jöttél rá? Tagadta?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 18:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Szinte azonnal rájöttem, természetesen tagadott mindent, még én éreztem magam sz*rul, hogy meggyanúsítom. És a jelek, a teljes igénye nélkül: egyre több éjszakai szolgálat, sörözés a sosem hallott cimbikkel, telefon dugdosás, nem tudtam elérni, figyelmetlen lett, sokkal több kilométert ment a kocsival, mint egyébként,és a korona az, amikor a barinője az egyik közösségi oldalon feltett magukról egy közös képet.....
2011. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem ugyan nem csalt meg, "csak" titokban találkozgatott egy másik lánnyal. Hát figyelj, a legelső a női megérzés. Nálam ez baromira működik (hálisten) Az első másodperctől kezdve tudtam, hogy valami nincs rendben. Mikor még nem is találkozgattak, csak megismerték egymást, már akkor láttam...ahogy ránézett, ahogy beszélt hozzá, az ártatlannak tűnő baráti smsek...már akkor tudtam, hogy itt valami lesz. Persze még nem mondtam neki semmit, azt gondolta volna, h. paranoiás vagyok. De aztán...mikor félrevonult telefonálni, utána még babrálta a telefonját(nyilván törölte a hívást), mikor azt mondta, hogy "egy ismerősével" találkozik, pedig előtte mindig megmondta konkrétan névre, h. xy-al találkozik, mikor késett...pedig mindig halálpontos. Annyi kis jel van, csak az ember lánya hajlamos ezek fölött szemethúnyni, meg reménykedni...pedig nem kéne. Aztán rákérdeztem, biztos voltam a válaszban...ennek ellenére tagadott. Tagadott mikor először mikor másodszor mikor 10edszer is rákérdeztem...ennek ellenére halálbiztos voltam. Gondoltam ha ő nem mondja el, akkor majd én kiderítem magamtól. Elkezdtem nyomozni...volt ott minden üzenetek, msn beszélgetések sokkal korábbról, erre azt mondta, hogy félt elveszíteni ezért nem mondta el. Végső soron már nem is az fájt, h. találkozott vele, hanem, h. hazudott. Az mindennél rosszabb. Én azt mondom nyissa ki mindenki a szemét, jelentéktelennek tűnő dolgok mellett se menjünk el csak úgy.

21/L

2011. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Uh nem semmi.És a képet mondtad neki?
2011. máj. 12. 19:10
 4/22 A kérdező kommentje:
Most én is gyanakszom,tettem föl itt kérdést.A páromat hívták számról(este) és kinyomta hogy nem ismeri,utána már azt mondta hogy biztos a haverja keresi a barátnője számáról.Mondtam neki hogy miért nem beszélsz vele,mert itt vagyok?Azt mondta hogy igen.De közben délután is volt hívás arról a számról.Most felhívtam a csajt,de nem mondja meg a nevét!
2011. máj. 12. 19:15
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Én is írtam a kérdésedhez. Szerintem jogos a gyanúd. Hiába írják többen, hogy ne nyomozgass meg ilyesmi, de nincs igazuk. Igenis, derítsd ki, hogy mi a helyzet, mert addig úgysem nyugszol meg.
2011. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

Emlékszem rád, tettél már fel ma egy kérdést. Ja amúgy a második vagyok. És már meg ne haragudj, de hülyeséget csinálsz. Nem cseszegetni akarlak, hisz tudom milyen. De ülj le vele, és konkrétan kérdezz rá, hátha neked szerencséd lesz és korábban bevallja mint az én barátom:S Mondd meg, hogy nem vagy hülye, kár a gőzért...neked ne kamuzzon!! Tudod jól, hogy egy csajról van szó, ráadásul nem beszél vele amikor te ott vagy...ez elég gyanús...

Derítsd ki minél hamarabb, de a pasiddal beszélj ne pedig mindenféle kerülőúton próbáld megközelíteni ezt az egészet. Állítsd kész tények elé!!

2011. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

Hazajött egy nyakszívással.Azt mondta bogárcsípés.Biológia szakosként, tudom, ilyet nem tud csípni hazai faj

másképpen csókolt.ennyiből

2011. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Netes tudakozóba írd be a számot,hátha megtudod így a lány nevét,utána beszélj a pasiddal,hogy akkor most mi van kettejük között.
2011. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ma 19:28: mire nem jó a biosz szak. :D


De amúgy nem akarom elviccelni, biztos nem volt jó élmény. Személy szerint nekem még nem volt olyan, hogy megcsaltak volna, igaz, olyan hosszabb, komolyabb kapcsolatom sem volt még.

2011. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az baj hogy hiába a nyomozósdi ha már ő másfelé kacsingat te már sok mindent nem tehetsz legfeljebb megpróbállod visszaszerezni,de az már sok esetben magad lealázásával jár.A legszarbb mikor az ember lánya rádöbben hogy ő a felesleg a sját kapcsolatában.
2011. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!