Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is megcsal, vagy...

Szerintetek is megcsal, vagy csak én hiszem azt ezekből a jelekből?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal, akivel istenien kezdődött minden. Szerelem első látásra, minden szabad percünk együtt töltöttük, eljártunk a barátaival szórakozni, velük is jól kijöttem, szülők is tök jók voltak.. a magán és nemi életünk maga volt a tökély... kb fél éve viszont a heti szexuális együttlétek száma elkezdett csappanni, az összebújásoknak teljesen vége, mára már annyira, hogy jó ha hetente egyszer megtalál szexre.. akkor is csak mert szóvá teszem, és akkor is tök önző.. minden kis apró vackon felkapja a vizet, ordibál velem,lebunkóz,lehülyéz,meg leidiótáz. abszolút nincs már közös témánk. Tegnap hívta egy nő, hogy "nem jöttél szerelni..pedig én már mennék" szöveggel. elmentünk vásárolni,mondta, hogy benéz a csajhoz, megnézi mit kell csinálni. felhívta a kocsiból, nő meg így: " jajj, csak nem sikerült lelépned? megyek, csak felkapok valamit, mert meztelenül fekszem" kijött fülig érő szájjal egy alig takaró függönyben, mikor meglátott vágott egy pár durva fejet... vmit suttogott páromnak, behívta aztán kb 5 perc múlva kijöttek egy robogóval, párom beindította ,mondja hát semmi baja, de megnézem, mire a csaj nekem, jajj hihi hát tegnap az istenért nem bírtam pedig berúgni.. meg ma se sose indult, na ez van. vigyor... pedzegettem neki a dolgot, hogy mindig későn jön haza melóból,és ahhoz képest, h pl van mikor két hétig se vunk együtt, mégis marha sokáig bírja. erre lehülyéz, h őőő sose csalna meg. másnak meg azzal feszít, h ha csal vki vkit, akkor csak úgy, h a másik ne tudja... tnap este pl összejött a dolog, egy órán keresztül ment, de éreztem, h neki teher... közben meg tőlem kérdi mi a baj... ha hívja valaki kitörli azonnal, ha smst kap azt is. pedig tudja, h én nem szekálom a telefonját. régen ilyeneket nem csinált.... szerintem megcsal, de mégis, hogy legyek benne biztos? ti mit csinálnátok a helyemben???
2010. júl. 14. 14:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a munkája által ismerte meg. egyik nap elvoltunk kajálni, és a kocsin ott a matrica, hol és mit melózik. nőci sétált, és odajött hozzánk, hogy kié a kocsi, mert neki pont egy szerelőre lenne szüksége, mert elromlott a fűnyírója. szóval így ismerte meg...
2010. júl. 14. 14:59
 12/15 anonim válasza:
100%
akkor egy unatkozó háziasszony,valószínűleg felajánlott fizetségül mást is. pasid jó nagy hülye,hogy egy korosodó sunát kúrogat helyetted....
2010. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg egyértelműek a jelek. Azok alapján, amiket leírtál én is egyből arra gondolnék, hogy van valakije mögöttem.

Beszélj vele és ne hagyd magad lerázni azzal, hogy "hülye vagy, mert ő sosem csalna meg". Tudod, a legjobb védekezés a támadás.

22L

2010. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

szerinem mielott kidobod,kezdj el latvanyosan csinin oltozni, maszkalj el otthonrol amikor latja,legyel jokedvu, hadd lassa a bunkoja,hogy mit veszitett.

amugy nemi betegseget is elkaphatsz igy,gondolj bele hany pasija lehetett egy ilyen nonek,akiknek volt x masik nojuk akiknek volt x masik pasijuk...


sajnalom. szerencsere fiatal vagy meg,elotted az elet! ki fogod heverni hamar, annyira kiabrandito. ja,es azert baratsagtalan,mert furdalja a lelkiismeret es igy leplezi...

2010. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Már a szidalmakért is megérdemelné,hogy lapátra tedd.Meg kb úgy van,ahogy gondolod,megcsal,csak gyáva.Szerintem a nővel csak szexre kellenek egymásnak,de ha nem tudja féken tartani a farkát,az az ő baja.Plusz a pasik egy része bemagyarázza magának,hogy az érzelemmentes dugás nem megcsalás,ezért állíthatja hogy nem csal meg,és szerintem el is hiszi.De én dobnám,a helyedben.
2010. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!