Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányoznak. Mit tegyek?

Hiányoznak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve váltunk el. Van egy 2 éves fiam és egy 1 éves lányom. Azt mondta hogy azért akar elválni mert nem vagyok otthon. Pedig csak az a rész volt olyan hogy alig voltam itthon. Általában 5 körül jöttem na jó néha volt 7-8 is. De amikor itthon voltam akkor sokat voltam a gyerekekkel is és vele is meg normálisan viselkedtem mindig. Mindenünk megvolt ami kellett. Volt olyan amikor azért nem mentem dolgozni mert a feleségem beteg volt és mellette voltam. De nem is csináltam semmit ami miatt ezt érdemelném. A gyerekek is alig vannak nálam. Szeretnék vele kibékülni vagy valami...de nem tudom hogyan. És hiányoznak is. Mit tegyek?

28/F


2010. aug. 15. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
menj át és mondd meg nekik, hogy nagyon hiányoztok
2010. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Menjél oda és látogasd meg a gyerekeidet pont annyi közöd van hozzájuk mint az anyjuknak.. Te amit leírtál én következtettek hogy nem szeretett sőt még lehet van valakije is...
2010. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Lehet,hogy ez nem ilyen egyszerű!Tényleg csak az volt a probléma,hogy nem voltál otthon?Gondolom dolgoztál,nem?Normális ember szerintem ez miatt nem válik el?Máskülönben miből élnétek?Ez nem csak egy ürügy akart lenni?

Válásig miért jutottatok el?Addig nem lehetett volna ezt megbeszélni,helyrehozni?Miért csak most?

De szerintem mindenképp ülj le vele és beszéljétek meg.

2010. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Beszélj vele mindenképp.
2010. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Normálisan dolgozó családapa hogy érne haza 5 előtt? Akkor szerintem kb. senkinek nem lenne férje! Többek közt nekem se lenne akkor párom, és nem akarnék vele élni! Röhej, tuti nem csak ez volt a pakliban. Beszéljetek mindenképp!
2010. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem ez volt a baja, csak erre fogta. az nem indok, hogy nem voltál otthon eleget. és most jobb neki, hogy egyáltalán nem vagy velük? nekem úgy tűnik, hogy meg akart szabadulni tőled.
2010. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ősszel jött a törköly az ország egyik végéből a közepére heteken át és alig voltam otthon. Télen mindig kevés munka van. Most jött az árvíz (akkor még együtt laktunk) és vinnem kellett homokot és akkor is hetekig nem voltam otthon csak kajálni meg fürdeni. Ő azt mondta hogy ezért...de szerintem se szeretett már
2010. aug. 15. 22:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy tavasszal meg bort vittem ami megint messze volt...
2010. aug. 15. 22:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá és beszéj a szivedből vele. Monddj el neki mindent amit érzel. Ha az ember szeret valakit mindent megtesz azért hogy vissza kapja.
2010. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, mindenképpen jogod van tudni a válás pontos okát. Én egy szakítást nem hagytam ennyiben, egy házasságból pláne nem távoznék úgy, hogy nem tudom, miért lett vége. Ezt az embernek joga van tudni, ha elhagyják. (Nem a kamu indokot, hanem a valódit.) Hátha kiderül a valódi ok, és újrakezditek. (Vagy ha nem, akkor is könnyebb lesz belenyugodnod, hogy vége, mint így, hogy azt se tudod, miért kaptad ezt.)
2010. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!