Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt terhesen elhagyott...

Vannak itt terhesen elhagyott anyukák, hogyan éltétek túl?

Figyelt kérdés
Jelenleg már nem alszok 2 napja. Apuka a társkeresőn lóg. Még mindig a harag és az idegesség van bennem.
2019. szept. 13. 15:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Rengetegen vannak és túlélték. Az idő segít. Remélhetőleg van saját egzisztenciád. Az fontos egy ilyen sajnálatos helyzetben.
2019. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Volt egy vitánk nem állt ki mellettem elszaladt panaszkodni anyukának aki már több hónapja azzal zaklattta hogy hagyjon el engem. Hazamentem egy hétre utánna nem vállalt fel a szülei előtt már engem. Nem lakhattam vele mert nem akarta mertvfélt hogy az apja rám jön és elzavar a házból. Így ki kellett költöznöm.
2019. szept. 13. 15:26
 3/41 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarom részletezni, hogy ilyen dedós gondolkodású gyökérrel minek csináltattad fel magad, most már mindegy. Ha már késő elvetetni, akkor törekedj arra, hogy legalább a gyereknek jó élete legyen. Te most már másodlagos vagy.
2019. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
50%

ha tudod vetesd el.

gyerekkel nem igen fogsz találni normális férfit ha megtartod készülj

2019. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
43%
Ne vetesd el. És fogsz találni másik férfit, aki gyerekestül elfogad. Nehezebb, az tény, de ezer példa van rá.
2019. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
47%

7-es miért neked kellene egy gyerekes anyuka párnak?

Férfiként mondom nem szeretjük más gyerekét nevelgetni, hanem sajátot szeretnénk.

2019. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
38%
Szep a leiras < de valamiert kileptel !!??
2019. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
47%

az élet ad akkora pofonokat, azt se gondoljuk hogy felállunk.. de nagyon sokat kibírunk!

vedd a kezedbe az irányítást és kezdj új életet!!!

ne hallgass a negatív emberekre, a saját nyomorukat vetítik ki..

2019. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
69%

Ha még időben vagy, irány az abortusz, ha van benned egy csöppnyi felelősségérzet! Nem szülünk nulla háttérre, párkapcsolat nélkül, önként és dalolva válva egyedülálló anyává! Ha meg nem, akkor nagyon sajnálom, hogy egy idióta férfinak nem nevezhető KISGYEREKKEL csináltattad fel magad, akit máig a szülei irányítanak, és apuka anyuka mondja meg,mi lesz !


Menekülj! És a gyerekre koncentrálj, hogy Neki jó légyen! Egyébként meg gratulálok, hogy nem védekeztél ,amikor egy világi gyökérrel bújtál agyba...

2019. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudod, hogy a társkeresőn lóg, ha már együtt sem laktok???
2019. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!