Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen nagyon szerettük egymást...

Régen nagyon szerettük egymást, született egy kislányunk, még terhesen elhagyott, néha visszajönne, néha elutasít. Miért nem hallgat soha végig? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Nem az lenne a normális,ha megpróbálnánk helyrehozni?
2009. ápr. 3. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudnám megbocsátani, ha elhegyna, amikor a legnagyobb szükségem van rá..még akkor sem ha szeretem. Nem akarnám megbeszélni, nem akarnék tőle semmit csak azt, hogy ne jöjjön a közelembe.
2009. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a "kapcsolatot" csak Te akarod helyrehozni. Neki szerintem ez így nagyon kényelmes, hogy néha megy, esetleg akkor megkapja, amit akar. Jobban jársz, ha elfelejted és megpróbálsz új életet kezdeni mással.
2009. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Aki terhesen elhagyja a párját, arról alapból nincs jó véleményem. Ha nem hallgat végig, valószínű, hogy nem érdekled. Bocsi, de ezt el kell felejteni. Új életet kell kezdened, hogy végre boldog lehess!
2009. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen elhagyott - eleve borzasztóan megalázó, aki szeret, tisztel Téged, az ilyet nem csinál.

MOst meg kénye-kedve szerint szórakozik Veled, ez is csak kihasználás, nem szeretet.

Ráadásul ez után még nem hallgat végig. Azért nem hallgat végig, mert nem vesz komolyan, és nem tisztel.

Aki ilyenekre képes, az nem fog megváltozni. Igazuk van a többieknek abban, hogy mit kéne tenned.

2009. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még most is van, amikor elutasít és mégis ezen gondolkodsz, mikor már elhagyott és csak akkor kellesz neki, mikor épp nincs más? Kezdj olyannal, aki megbecsül. Még lehet, hogy nagyon sokszor el fog ez az ember hagyni, hisz most is van, amikor elutasít. Nem hiszem, hogy szeret téged, ha így viselkedik.
2009. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban elmondható, hogy még a legcsalfább férfiak sem hagyjék el az állapotos feleségüket/élettársukat, illetve később a gyerekeiket. Lehet, hogy szeretőt tartanak, de a gyerekeiket fel akarják nevelni! (Ezért van, hogy sok nő vergődik szeretői kapcsolatban, és csak vár és vár, de a kedvesük nem hagyja ott a családot)Attól a férfitól, aki állapotosan otthagyot , én nem várnék semmit. Sőt, nem akarnék semmit. Az ilyen férfi teljességgel felelőtlen!

Alapvetően persze én is azt gondolom, kűzdeni kell egy kapcsolat megmentéséért a család, a gyerekek érdekében is, de a ti esetetekben nincs mit megmenteni!

Ez az ember nem való apának. Átjáróháznak néz téged, nem törődik a gyereke lelkével. Jobb lenne mindannyiótoknak végérvényesen kiadni az útját, és megvárni amíg találsz egy tisztességes férfit, aki elfogad a gyerekeddel együtt.

2009. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Írjuk még ide másképpen ugyan ezt: amíg vele szórakozol addig esetleg elveszíted - mivel esélyt sem adsz neki - azt a férfit, aki szeretne, tisztelne egész életedben, akivel boldog lehetnél.

Nem lehetetlen, hogy ott is van a közeledben, csak észre sem veszed. Hagyd ezt a régit, az lenne a normális, de látod, hogy ő nem "normális".

Légy nagyon nyitott, és Téged fog megtalálni, akire szükséged van. És aki Téged szeretni fog, az hidd el, a kisleánynak is sokkal jobb lesz! Adj már egy esélyt magadnak! Meg a gyereknek, hogy boldog nőt is lásson, legyen mintája felnőtt korára! Figyel ám!

2009. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felejtsd el! És nem csak a te érdekedben. Lehet a kislányod jobban járna egy másik apával mint az édesapjával aki vagy jön vagy nem, akinek elvileg nem is kellett.
2009. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyetértek az előttem szólókkal: ez a férfi téged semmibe vesz, jó szórakozásnak talál: amikor kellesz, kéznél vagy, egyébként meg abszolute nem érdekled.

Ha ez jó így egy nőnek, szíve, joga, mindenki maga tudja (én bizony nagyon megalázónak érezném), de nézd a gyermeket is: szegényke örül, mikor ott van apa egy-két hétig, hónapig, aztán mikor nincs rád szüksége, akkor a gyerek is csak várja, várja....

Nagyon aljasnak találom az ilyen férfit, aki még egy pici gyerek életét is alárendeli a maga szórakozásának.

Embereld meg magad, verd ki a fejedből ezt az alakot. Találj boldogságot a pici lányodban és hidd el, megtalálod az igazit is, aki nem csak a te párod, hanem a lányod igazi apukája lesz. És ha ez eljön - márpedig előbb utóbb eljön- akkor fogsz rájönni, hogy milyen buta voltál, amikor olyan szekér után futottál, amelyik nem vett fel...

2009. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az elöttem szólókkal!!

ide-oda járkál??? hmmm nekem is volt ilyen kapcsolatom, sajna, de akkor 16 éves voltam, és nem volt gyerekem, csak a saját 2 évemet tettem tönkre!! neked igenis a GYEREKEDRE kell most már első sorban figyelned, az ő pici érzéseire. neki nem fér bele, hogy 2 hétig van apu, 4 hétig nincs!!!! aztán jöhetnek a Te érzéseid! írták, hogy amíg ezzel az önző "hím"-mel szórakozol (mármint ő szórakozik veled) addig minden esély elszalad arra, hogy megtaláld azt, aki biztonságot és szeretetet tudna nyújtani Neked és gyermekednek!!

Mondj neki nemem, akármennyire nehéz (ha nehéz) és törődj a picivel addig, amíg meg nem jelenik a nagy Ő! csak akkor arra figyelj, hogy legyen a szemed nyitva:D és vigyázz, hogy ne csak azért ugorj egy kapcsolatba, hogy legyen valaki, a kicsinek nem lehet 2 hetente új papája!!!!

sok szerencsét!!

2009. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!