Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesen elhagyott. Mit tehetnék?

Terhesen elhagyott. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
egy veszekedés után a párom akivel nagyon akartunk kisbabát,elhagyott.az igaz volt egy meggondolatlan kijelentésem,sokáig probáltam bocsánatot kérni,szerettem volna megmenteni a kapcsolatot.teljesen elzárkozott,honapokra eltünt.semmi esélyt nem adott hogy együtt neveljük a gyermekünket.mit tehetek még?

2013. ápr. 16. 13:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmit!

Éld tovább az életed...ha szeret visszamegy hozzád.

2013. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
megprobalod feldolgozni hogy lelepett -es ha meg lehet- eldontod, hogy akarsz e egyedulallo anya lenni
2013. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Semmit.Örülj, hogy megszabadultál tőle. Aki egy meggondolatlan kijelentés miatt elhagyja a születendő gyermekét és annak az anyját, az egy tapló. Egy Férfiben legyen már ennyi, hogy nem viselkedik gyerekként, hanem leül és felelősségteljesen megbeszéli veled a dolgokat, problémákat. A gyerek meg nem tehet semmiről...:(
2013. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
nagyon sok választás nincs,vagy magad neveled a gyereket,vagy örökbeadod.Egyik sem könnyű döntés.
2013. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Lehet hogy rosszul értelmezem a kérdést? Én úgy értem,h a párja terhesen elhagyta és ő férfi.
2013. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
a baba megszületett továbbra sem keres minket.Vszont én marcangolom magam hogy miattam nem lehet apukája a gyermekemnek
2013. ápr. 16. 13:29
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mnezd, ha nem kiváncsi a gyerekre, akkor nem is akarta igazán, hogy legyen. Felejtsd el es kezdj uj életet a gyerekkel. Egy sorstárs.
2013. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
mit mondtál neki, hogy ennyire berágott? nem lehet, hogy csak erre fogja különben meg csak menekült a felelősségtől és a gyerek elől? Egy meggondolatlan kijelentés viszonylag nehezen lehet annyira borzalmas, hogy vissza sem nézve gyereket, több éves kapcsolatot hátrahagyva hanyatt homlok elmeneküljön az egyik fél. Főleg, hogy a gyereket sem látogatja...
2013. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
amikor terhesen már nem tudtam ugy végezni a munkám (pincérnő voltam)hogy normálisan tudjak pénzt keresni,(pocak,emelés)megkértem hogy szálljon be a rezsibe erre ő közölte szerinte akkor lesz dolga ez ha meglesz a gyerek addig oldjam meg vagy keressek más munkát.na erre én azt mondtam költözzön haza,és megkérdeztem miért vállaltuk a babát ha ő igy gondolja.
2013. ápr. 16. 13:45
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Megkerted hogy szálljon be a rezsibe? Mert addig nem tette? Hat jobb is, hogy lelépett. Hülye.
2013. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!