Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férj és a gyerekek lenne az...

A férj és a gyerekek lenne az életben a boldogság?

Figyelt kérdés
Mindig arról álmodtam hogy huszonéves koromban elvesznek, és majd lesznek gyerekeim, de ez már nem fog valóra válni. Most vagyok 28 éves. Mindenem megvan, de sajnos egyelőre még egy párkapcsolatom sincs, nemhogy elvennének. Pedig teszek érte, de valahogy engem idiótákkal hoz össze a sors, akik csak saját magukra gondolnak, de rám nem. Más nőknek meg úgy tudnak bókolni, évfordulóra, születésnapra stb. olyan szép ajándékokat adnak. Facebookon a hasonló korú ismerőseim között azt látom, hogy boldogok, mert van párjuk.
2019. szept. 17. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem altatlak, szerintem tenyleg ez a legnagyobb boldogsag, HA erre vagysz/vagyik vki, es beteljesul. En pl ilyen vagyok.

Masreszt siman vannak, akiknek nem ez a boldogsag, es azzal sincs baj.

Meg csak 28 vagy, nem vagy oreg hazasodni, szulni, ahhoz viszont elegge felnott vagy h tudnod kelljen h az fb nem a valosag.

2019. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem csaj ezek okozhatnak boldogságot, nyugi. Sőt az ellenkezője is lehet. Hit, munka, utazás stb. ezekben is meglelheted a boldogságodat!
2019. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

18 éves koromig egy sz@r családban éltem, vertek, egy elmebeteg volt a mostohaapám. Aztán elköltöztem amikor nagykorú lettem, egyedül éltem egy albérletben 7 évig.

Sohasem voltam boldog egészen addig, amíg meg nem ismertem a férjemet, és megszületett a gyerekünk. Már 5. éve együtt vagyunk, és még most sem sikerült feldolgoznom a boldogságot, de tudom, hogy ez az amit mindig is kerestem. Nekem a boldogság biztonság, nyugalom, szeretet egyben.

Mindenkinek mást jelent a boldogság fogalma. Van akinek a családot, van akinek a pénzt, van akinek a karriert, van akinek istent.

A lényeg, hogy mindenki megtalálja a magáét.

2019. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Ha hetente kiírod ugyanezt a kérdést, és nem teszel azért hogy ez megváltozzon akkor szánalmas vagy.

Egyébként a kérdésedre válaszolva: NEM.

Nem (csak) ez a boldogság.

Amiket meg meg látsz a "fészbúkon" kirakat dolgokat, azokat PONT AZÉRT rakják ki hogy lehessen nézegetni...hogy juj de rendben van minden.

Aztán a valóságban meg egy kalap kaki az egész.

Szóval tegyél azért, hogy legyen normális partnered, és ne a gyerekeket meg a házasságot irigyeld.

Egyébként már idegesítő hogy álladóan kiírogatod....

2019. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Számomra nagyon nem.

Egyáltalán nem vágyom gyerekre.

2019. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Amit a FB-on latsz, az a latszat. Amit meselnek neked, az is kamu. Egyebkent nem ertem teljesen, hogy a kerdesre akarsz valaszt kapni, vagy arra, hogy neked ez miert nem jön össze. Nem derül ki szamomra, hogy te vagysz-e a kerdesben leirtakra, vagy nem. Amennyiben csak a kerdesre varod a valaszt, szerintem is mindenkinek mast jelent a boldogsag. Le lehet elni egy eletet boldogan egyedül es nagy csaladdal is, ezek mind-mind egyeni igenyek. Ha te vagy arra, hogy tarsad legyen, akkor add lejjebb az elvarasaidat es adj eselyt olyanoknak is, akikröl nem feltetelezned, hogy lehet köztetek valami. Ez szerntem meg mindig jobb annal, minthogy a FB-on nezegeted a sok kirakatkapcsolatot...
2019. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Az egyik legboldogabb - facebook-on annak tűnő- ismerős házaspár mindkét tagja már félrelépett többször is.
2019. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Egyéni beállítottságtól függ, kinek, mi az. Attól még, hogy esetleg valamelyik válaszolónak más az, neked még jelentheti a férj és a gyerek a boldogságot :). Sokfélék vagyunk és ez így jó.

Ahogy előttem írták: a FB habos, boldog képei, bejegyzései és a való élet között néha igen nagy az eltérés. Ne ez alapján ítéld meg más életét! Az ajándékok, bókok nem minden férfinak mennek. Van, aki ilyen nyelven jelzi, hogy szeret, más segít, ahol tud, a harmadik bármikor meghallgat és ápolja a lelkedet. Az én férjemet szerintem az anyós emlékezteti még a születésnapomra is ;), a klasszikus romantikus dolgok sem mennek neki, de megszámolni nem tudom, hogy hányszor ért kellemes meglepetés, mert valamit megcsinált, emellett nagyon figyel rám, rögtön észreveszi, ha bajom van.

Ami nehéz, hogy sokaknak van egy idealizált férfiképe, ezért magasra teszik a mércét, így végül senki sem felel meg nekik. A másik véglet a "nem kellek senkinek, bárki jó" hozzáállás. Arra figyelj, hogy ezeket kerüld el és ne görcsölj rá a párkeresésre! Tudom, könnyű mondani.

2019. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Nemcsak ez a boldogság.Lehet,hogy függetlenként boldogabb leszel.Sokan ennyi idősen már elváltak és egyedül nevelik a gyereküket.Ez szerinted boldogság?
2019. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az életben az a boldogság, amikor érzed, hogy a helyeden vagy, van miért élned, van egy belső örömöd és békességed.

Van, aki ezt párkapcsolatban találja meg, van, aki a családban, mások pedig másban.

2019. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!