Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ő miért ilyen szerencsés? Én...

Ő miért ilyen szerencsés? Én meg miért nem?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, akibel általánosban osztálytársak, barátnők voltunk. Akkor én mindenben jobb voltam, én voltam az osztályban a "menő". Amikor elmentünk gimibe, én már nem foglalkoztam vele, más lett a baráti körünk, csak néha találkoztunk. Utána más egyetemre mentünk, és már nem is tartottuk a kapcsolatot.


Most nemrég új munkahelyre mentem (tanítónő vagyok), és szeptembertől ő is ott dolgozik. Ketten vagyunk kezdők, de csak ő tudott jól beilleszkedni. Rám nem hallgatnak a gyerekek, és a kollégákkal sem jövök ki túl jól. Komolyabb  kapcsolatom se nagyon volt, gyerekem sincs, de szeretnék.  A szüleimmel is összevsztem. Pedig én sosem voltam csúnya, és mindig menő voltam. Aki meg általánosban nem volt se menő, se szép, még különleges se, csak egy átlagos lány, mostanra nagyon megváltozott. Szép lett, már férjhez ment, van 2 lánya, boldog, házasságban él, a szüleivel is jól kijön, szereti a munkahelyét.


Mindig jobb voltam nála mindenben, hogy lehet hogy most mégis az ő élete jobb mint az enyém?

Szerintetek, hogy és min változtassak?


25/N vagyunk mindketten.



2017. ápr. 24. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fent, egyszer lent. A kerék forog.
2017. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen így gondolkodni? A legnagyobb gond, hogy másokkal foglalkozol, nem értékeled magad. Mi ez a menő voltam a suliban dolog? Ezeket a dolgokat a tinik tartják számon. A felnőtt élet messze nem arról szól ki a menő és ki nem. Tanuld meg, hogy küzdj az a céljaidért, ne pedig irigykedj, hogy bezzeg mások.
2017. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Tanárnő létedre elég gyerekesen gondolkodsz. Egy szoftverfrissítés rád férne. ;)
2017. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek, hogy és min változtassak? "


a gondolkodásmódodon.. ha már 1x tanítónő vagy...

2017. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

Eloszor is szallj le a magas lorol. Kit erdekel, hogy altalanos iskolaban ki volt a meno?


Masodszor ne legyel irigy.


Altalanosban meg konnyu menonek lenni. Ha egy kicsit gazdagabb csaladbol szarmazol vagy nagyobb a szad az atlagnal mar az leszel. Felnott korban mar nem ilyen egyszeru.

2017. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Te megelégedtél azzal hogy menő vagy, de ez mostmár kevés.

Ő meg valószínűleg tett azért hogy boldog legyen.

2017. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

Megnéztem ezt a linket és ehhez a kérdéshez annyira nem találom illőnek. Hol van az kőbe vésve, hogy a kérdező barátnője nem lesz 5 év múlva egy elvált asszony, egyedül két kisgyerekkel? A kérdező meg lehet, hogy épp akkor fog családot alapítani. Akkor most kinek sikerült, kinek nem?

Egyszerűen ezek most csak különböző élethelyzetek, amik lehet, hogy idővel változnak.

2017. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válszaitokat.

Csak remélni tudom, hogy a barátnőm 5 év múlva elvált asszony lesz, 2 gyerekkel. Én meg boldog.

2017. ápr. 24. 18:21
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

1. Nem a barátnőd ha így beszélsz róla.

2. Te az emberek azon típusába tartozol,akik lehúzzák a másikat ..soha nem adnak semmit csak elvesznek,lehúznak.

Már ez alapján pár sor alapján rá lehet jönni milyen ember vagy és csodálkozol hogy nincs pasid és miért nem szeretnek. Magadon kéne elgondolkozni hogy nem körülötted forog a világ.

3. nyugodtan olthatsz:D attól még igazam van

2017. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!