Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férj és a gyerekek lenne az...

A férj és a gyerekek lenne az életben a boldogság?

Figyelt kérdés
Mindig arról álmodtam hogy huszonéves koromban elvesznek, és majd lesznek gyerekeim, de ez már nem fog valóra válni. Most vagyok 28 éves. Mindenem megvan, de sajnos egyelőre még egy párkapcsolatom sincs, nemhogy elvennének. Pedig teszek érte, de valahogy engem idiótákkal hoz össze a sors, akik csak saját magukra gondolnak, de rám nem. Más nőknek meg úgy tudnak bókolni, évfordulóra, születésnapra stb. olyan szép ajándékokat adnak. Facebookon a hasonló korú ismerőseim között azt látom, hogy boldogok, mert van párjuk.
2019. szept. 17. 14:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Manapság már kinek mi. Megtehettem volna már rég, hogy megházasodom, gyereket szülök, de nekem nem ez a boldog út.
2019. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más. Te már ezt régen elhatároztad, és talán magadba verted, hogy csak ez tehet boldoggá. Persze lehet, hogy valóban ez az, amire vágysz. Ne stresszelj rá, 35 éves korodig azért még egészségesen kihordhatsz egy babát, az meg 7 év. Ha belevesszük az ismerkedést, azt, hogy mondjuk 3-4 év után házasodtok, további 2 èv mire a párod elhatározza magát, akkor is benne vagy még. Tudom hogy ez a legnehezebb, de “engedd el”. Ez nem azt jelenti, hogy mondj le róla, szimplán azt, hogy ne görcsölj. Ha pl megteheted, utazz! Nem kell más országokba, elég 1-2 várossal arrébb. Kikapcsol, meg hátha ott lesz a “nagy Ő” is. :)
2019. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá.(megérzi a lehetséges jelölted, és menekülőre fogja) Merj másnak is örülni, legyen terved az egyedüllétre is. Ha a család az utad, úgyis eljön, nem maradtál le semmiről.
2019. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
27 körül akartam gyereket és házasodni. 32 éves lettem és egyedülálló vagyok. Megvan mindenem. Család, barátok nagyon jó fizetés, de mégis boldogtalan vagyok. Családot szeretnék.
2019. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindenkinek nem úgy alakul az élete ahogy azt elképzeli.

Köztük nekem sem. Szüleim elváltak, én mindenemmel azon voltam hogy nálam ez ne forduljon elő, ne legyek olyan mint az apám, stb. Erre egy olyan nőt vettem el, akiről kiderült később hogy olyan ember akit ki nem állhatok. Persze mindez két gyerek után. Hosszas nyűglődés után válás jött. Nagyon nem egyszerű megtalálni azt az embert aki megfelene nekünk. Régen azt sem tudtam milyen lenne az aki valóban(!) megfelene.

Ma már tudom , és azt is tudom hogy lehet egyedül fogok maradni már.

Az hogy minden passzoljon két ember között , az lenne nekem a cél. De ilyet találni ...nagyon nem egyszerű, szinte lehetetlen.


Az meg hogy Facebookra mit tesznek ki... hát nézd, azon én már csak nevetek.

Megjátszák a nagy boldog párt , aztán személyesen meg a srác például úgy beszél a nővel mint az utólsó riherongyal...de hát lehet ettől lesz boldog valaki? Végül is nem vagyunk egyformák:D

Masik az utolsó pillanatig posztolja a szerelmes képeket, aztán nézem nini új párja van. Jön a poszt amiben kiírja hogy a volt párja megpróbálja besározni őt, mert gonosz , stb, mindig is az volt, és nem képes elfogadni hogy vége. Pfff na bumm... Ha annyira rossz volt akkor mért kell a tökéletes pár illúzióját mutatni közösségi oldalakon.

Mindig is utálltam az ilyen képmutatást, versengést : nézd mi sokkal boldogabbak vagyunk mint a többiek! Hagyjuk már, nem kell ezeknek bedőlni, te se tedd kérdező!

Tudod hány igazán boldog párt tudok az ismerősi körömben? Két kezemen meg tudom számolni. Pedig van pár száz ismerős.


Na egyébként a kérdésre a válasz ,nem csak a férj és a gyerek a boldogság az életben.

De a tökéletes hozzánk illő(!)pár plussz gyerek aki szertne , az már lehet igazi boldogság :) Legalább is majdnem mind erre vágyunk, csak nem találjuk a módját.

Szerintem hiába minden más elfoglaltság, hobbi, barátok, mert ezek nekem is vannak, ha folyamatosan azt érzed hogy hiányzik egy jó társ mellőled, akivel passzolnátok.

F36

2019. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Van egy facebookon totálisan idilli család ismerősünk, 3 gyerek, kis photoshopos képmontázsocskák filterekkel, tematikus szülinap, nyaralás, ház, kiskert, minden...

A párom most volt egy fiús buliban a férjjel, aki végig csak körözött a kocsmában, ahol ültek, végigcsajozta az estét. Tavaly egy ugyanilyenen rendesen be is csajozott ("hazakísérte"). A feleség pedig a férje háta mögött szidja, panaszkodik róla, a szemébe hazudozik, és kavar a férj családjával kapcsolatban.

Tényleg nagy boldogság lehet...

Szóval ne a facebook alapján ítélj.

Egyébként meg mi ez, hogy "elvesznek"? Tökmindegy, ki, csak legyen férj meg gyerek? Ez olyan, mintha castingolnál egy szerepre. Garantált bukás. Éljél, aztán vagy összetalálkozol VELE, vagy nem.

2019. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Élvezd ki a singli létet, bulizz, utazz, szórakozz, szexre pedig biztos találsz, aki tetszik. Majd megkomolyodik a korosztályod, bőven ráérsz akkor a házassággal foglalkozni.
2019. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!