Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én várok el sokat? Ugyan mit...

Én várok el sokat? Ugyan mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Férjem semmit nem segít. Ha itthon van mindig előadója a hattyúk halálát, csak hogy a lanyunkkal ne kelljen foglalkoznia. Most 8s épp alszik, pedig 2 nap szabad napja volt. Én kB a gyerek mellett kell mindent megcsibaljak. Sokat foglalkozom vele, sokat mondokazunk, énekelek, játszok vele, de azért nem lehet egész álló nap. Én is szeretnék legalább csak 1 2 sorozatreszt megnezi (nem maricsuj feleket, mielőtt valaki belekot.). Már többször mondtam neki, csúnyán, szépen, hisztizve, kedvesen. KB semmi változás. Elhagyni nem fogom, mert csúnya vagy nem, marhára nem tudnám eltartani magam míg ilyen pici, és amíg lehet szeretnék a gyerekkel lenni. De másnak mindig dicsekszik, hogy ő a szuper apa.. De csak kB szajhős, mert mindig úgy kell ratukmalni a gyereket. Mit csináljak, hogy észhez kapjon? Sajnos a frusztrációm úgy jon ki, hogy semmihez nincs kedvem, elmenni se sehova. Negatív lettem, utálatos, ingerült és sokat kiabalok a gyerekkel is, holott nagyon szeretem és piszok szar anyának érzem magam, hogy nem tudok neki jobbat adni... KB csodtomeg.
2019. szept. 17. 17:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Pl. Ne főzz v ne mosd ki egy ideig a ruháid, és ha megkérdezi miez, válaszod neku, h megmondtad már, h segíthetne, ha megteszi, azokra is lesz időd.
2019. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%
* a ruháit
2019. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Volt, hogy kidobtam a dolgai közül valamit, sajnos habozás nélkül ő is kidob valamit az én dolgaim közül...
2019. szept. 17. 17:29
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

Akarta ő egyáltalán a gyereket? Nagyon gáz, hogy már most csak azért vagy még vele, mert nem tudod magad eltartani. Nagyon nehéz lehet így élni. Ülj le vele egy komolyat beszélgetni, menjetek el ketten vacsorázni valahová, vagy akarmi és mondd el neki hogy ez neked igy sok és ketten vállaltátok a gyereket. Már az is rossz szó, hogy ő "segíthetne" neked. Nem, ez nem segítség hanem a kötelessége mivel ketten vallaltatok gyereket, nem te egyedül.

Nálunk is én végzem a házimunkat egyedül, mert a férjem meg dolgozik, de a gyerekkel mindig foglalkozik (annyit persze nem mint én :D) mert ő is szerette volna és szereti is, igy alap nála hogy foglalkozik vele.

2019. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
Ebből a kapcsolatból pedig legjobb lenne kilépni, változni nem fog, csak egyre rosszabb lesz a helyzet és a gyereked issza meg a levét. Nem írtad mennyi idős a kicsi, de egy életre elronthatod vele a kapcsolatodat, ha rajta vezeted le az idegességedet, mérgedet.
2019. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Tudom, nem szeretném, kötődő nevelés híve vagyok... Pedig állítólag nagyon szeret... Meg se látom, hogy aktivizálná magát...


Haragszom rá nagyon, kimerült vagyok.

2019. szept. 17. 18:07
 7/30 anonim ***** válasza:
50%
"Hát persze, hogy akarta a gyereket, sőt, ő még jobban." Ahogy itt az ilyen gyenge nők védekezni próbálnak. Tevsem vagy komplett, ha vele maradsz. Most csúnya lesz, de a pénzére nem lehet alapozni. És ha meghalna?
2019. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
nagyon úgy tűnik emocionálisan éretlen a srác,vagy mondhatnám gyereknek szültél gyereket. beszélj vele,érvelj,hiszen a Te energiáid is végesek,kell hogy feltöltődj.szánalmas a pali... ha nem változik talán lépned kellene,mielőtt belefásulsz egy ilyen kapcsolatnak csúfolt kényszerű együttlétbe. fel a fejjel ,hiszen a picinek csak Te vagy!
2019. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
64%
Állitsd választás elé.Vagy foglalkozik a gyerekkel és segit neked,vagy szeded a sátorfádat a gyerekkel együtt.Ez igy nem állapot,a gyerek fogja megszenvedni,ahogy irod,már nincs türelmed hozzá.
2019. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Sokszor megtettem, semmit nem ért. Én menni nem fogok alberletből a kicsivel. Menjen ő, de nem hajlandó.
2019. szept. 17. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!