Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a családom nem...

Mit tegyek, ha a családom nem veszi komolyan a kapcsolatomat, mert az csak egy "kamasz szerelem"?

Figyelt kérdés
A párommal 9.-es gimisként jöttünk össze "rendesen", 14-15 évesen. De már előtte kis nyolcadikosként is húztuk egymás agyát. Ez már több, mint 8 éve volt, azóta is együtt vagyunk, 2 éve együtt is élünk. Boldogok vagyunk, szeretjük egymást. A nyáron megkérte a kezem, jövőre lesz az esküvőnk, de még most is sokan azzal jönnek, hogy hova sietünk, meg ez egy diákszerelem, minek esküvő. De ez már jóval több, rengeteget változtunk, komolyodtunk az évek során. És ilyenkor bármit mondok, csak mosolyognak és tudom, hogy arra gondolnak, hogy "de kis naiv". Borzasztóan idegesítő az egész helyzet, mert mi boldogok vagyunk, én is örömmel meséltem másoknak az eljegyzést, erre azt kapom, hogy minek sietek ezzel. Szerencsére a közeli családtagjaink maximálisan elfogadták már az elejétől a kapcsolatunkat, nem volt tiltva a közös utazás, együtt alvás sem. Ezek inkább kicsit távolabbi rokonok.
2019. szept. 19. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Az élet végén, visszamenőlegesen egyértelműen kiderül, hogy kinek volt igaza. Akkorra viszont már ez teljesen érdektelen.
2019. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Szintén úgy vagyunk mint ti kérdező, 9.-ben jöttünk össze, most 27 évesek vagyunk házasság,gyerek, és boldogok vagyunk.

De nálunk nem volt ilyen hogy lehurrognák ezt a dolgot, sőt inkább büszkék ránk nagyon mert sok szarságon keresztül mentünk de mindent túlélt a kapcsolatunk a 12 év alatt, bizony egymás mellett nőttünk fel.

Akik nem fogadják el a kapcsolatotokat, ne hívjátok meg őket az esküvőtökre, főleg hogy távolabbi rokonok szarni a véleményükre.

2019. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez ez "éld ki magad" a legaljasabb, legmérgezőbb baromság!
2019. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Ne törődj mások véleményével! Ha boldogok vagytok, akkor legyetek is azok! Főleg annak nem számít a véleménye, aki nem közelebbi rokon és nem ismer benneteket igazán!
2019. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szüleim 17 évesen jöttek össze, apum nővérem születése után töltötte a 18-t, 60 évesek. Rengeteg mindent megéltek, sőt anyukám 16 évesen majdnem meghalt egy motorbalesetben ahol egy életre rokkant lett már eleve így ismerte meg apukám,túl élték apukám szívinfarktusát 12 kemot..

Férjemmel lassan 15 éve vagyunk együtt ebből 6 év házasság 2 gyermekünk van. Ő 17 én 18 voltam. 😉

2019. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!