Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan a családotokban aki...

Van olyan a családotokban aki extrémen spórol?

Figyelt kérdés
Mik a legdurvább jelenségek, amit láttál?
2019. szept. 22. 07:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom pontosan mire gondolsz, de nekem nagymamám ilyen.


Nincs sok nyugdíja, alig 150 talán de milliós megtakarításai vannak a temetésére. Csodálkoztam ezt hogy hozta össze, de egyszerűen úgy, hogy nem eszik semmit szinte, amit igen, azt meg az árucsökkentett termékekből meg a piaci selejtből veszi meg nyomott áron, télen nem fűt, de olyan panelban lakik ahol nem is számit, nem fürdik, csak heti egyszer, meg lényegében nem költ semmire. Eléggé megviseli az egészségét, de sehogy nem lehet rávenni, hogy csinálja másképp.

2019. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%

1.

Sajnálom a nagyit, de ugyanakkor fel kell világosítsalak, hogy ma a 150e nyugdíj, az nem rossz. A többség ennél sokkal kevesebbet kap

2019. szept. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
99%
Jaja, 150 ezer nyugdíj nem rossz.
2019. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 140ezer a nyugdíjam, ebből durván 40 a rezsi, de ebben minden benne van. Nem eszem szemetet, sőt, de ehhez naponta-más naponta főzni kell. Ruhát ritkán veszek, de ami van az mind minőségi, egymással jól kombinálható cucc, nem öltözöm kifejezetten öregesen. Havonta 40-50ezret félre tudok tenni.
2019. szept. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Nincs.
2019. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Exem és az anyja. Pont úgy spórol az anyja mint a fentebb irt Nagyi. Az exem meg úgy spórol hogy mindig talál vkit aki eltartja igy kajára alig költ, az áramot lopja fűtéshez, 6l vizben zuhanyzik nyáron meg csak a Balatonban. Sajnos nem viccelek!!
2019. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Van, apám testvéréék. Karácsonykor amit felbontanak csipszet, szénsavas üdítőt és nem fogy el, azt nem elfogyasztják, hanem félreteszik és szilveszterkor veszik elő a jó kis szottyos csipszet és már szénsavmentes kólát.

Kisebb korunkban egyik karácsonyra hajvasalót kért és kapott unokatesóm, de nem használhatta sose mert sok áramot fogyaszt.

2019. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Na én meg úgy olvastam extrémen sportol, már majdnem el kezdem egy történetet írni a gördeszkás öcsémről. Azt hiszem iszok egy kávét. :D
2019. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
A 150 fizetesnek se olyan rossz :D
2019. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A párom nagymamája,pedig jó nyugdíja van a férje után.Mindig nézi,hogy melyik üzletben van árcsökkentett áru,és ott vásárol.Télen felöltözik vastagon bent a lakásban,a fűtést csak kevés időre kapcsolja be.
2019. szept. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!