Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat várok? Ti hogy gondolnát...

Sokat várok? Ti hogy gondolnátok, ha ebben a helyzetben lennétek?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyobb vitánk édesanyámmal, az új párja miatt, ami szerintem nornalis esetben nem lett volna vita, ha egy picit is fontosabb lennék.


Nem túl jó a kapcsolatunk a párjával, de eddig egymás között mindig tudtuk rendezni, nem voltak nagyobb nézeteltérések.

Viszont most nem rég úgy érzem nagyon elszaladt vele a ló, hisz akárhogyis nem bír, nem vagyok neki jó (nem is neki kell megfelelnem) mégiscsak a nő akit szeret az édesanyám.

Picit többet ivott mint kellett volna, és ott borult ki a bili nálam, hogy oltári módon beszélt rólam velem, pl leférgezett, olyanokat mondott hogy levagja a torkom, vagy hogy bárhova megyek követni fog és megkeseriti az életem, voltak kisebb dolgok is, de azok ezek mellett semmik ezek a fő mondatok.

Úgy voltam vele nem állok le vitázni, inkább nem szóltam vissza.


Mikor erről beszéltem édesanyámmal, teljes sértődötten kijelentette hogy ne szóljak bele a döntsébe, az ő élete nekem is van, ő nem fog másik férfit választani mert szereti, és meg van vele elégedve, mert a maga módján jó ember.

mondta azt is, hogy megvédett ami igaz is, mert rászólt párszor, hogy a lánya vagyok és viselkedjen velem nornalisan.


Anyu annyit mondott ha iszik ilyen... És ezt én kénytelen vagyok eltűrni? Ha a ti lányotokkal beszélt volna így, akkor is önző módon azt néztétek volna, hogy nektek jó a pasival és nem számít hogy gyalázza a gyereketek?


2019. szept. 23. 14:54
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Elvágja *
2019. szept. 23. 14:56
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a legtöbb ember ezt nem tűrné el, de ez rajtad nem segít, mert nem mi vagyunk az anyád. Sajnos vannak olyan emberek, akiknek egy f_sz/punci fontosabb, mint a saját gyerekük, egyértelműen anyád is ide tartozik. Én tudomásul venném és minimálisra redukálnám vele a kapcsolattartást, de kinek mi.
2019. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Pontosan ez érzés van bennem is, hogy hiába az embernek a gyereke a legfontosabb, ő inkább a férfit választja mert ő tud neki nyújtani olyan dolgot amit én nem tudok...
2019. szept. 23. 15:01
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Ez valóban szomorú, de sajnos nem egyedi eset. Egy dolgot tudok rá mondani, egy másik embert soha nem fogsz tudni megváltoztatni, így az egyetlen, amin változtathatsz az a saját hozzáállásod. Engem nem szerettek a szüleim, de ahelyett, hogy kaparnék a figyelmükért és szeretetükért a saját hozzáállásomon változtattam és teljes mértékben függetlenedtem tőlük érzelmileg. Utána már nem érdekelt, ahogy szidtak vagy zsaroltak, mert a véleményük nem számított semmit. Tudom, kissé más a helyzetünk, de csak azt tudom javasolni, hogy tanuld meg ezt leszarni, különben mindig ezen fogsz rágódni.
2019. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%

Ha az én lányomról így beszélne nem csak a párom, bárki... nem köszönné meg, amit kapna tőlem!

Agyonverném kb.

Anyukádtól nem egy nagy kiállás melletted az, hogy rá szól, ne beszéljen így veled. Ez semmi. Erre bárki képes.

2019. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igazad van teljesen, idővel ha tovább állok elfelejtem ezt az egészet, most meg túléli az ember mást nem tehet.
2019. szept. 23. 15:11
 7/24 A kérdező kommentje:

Meg aztán annyira nem védett teljes gőzzel, pl olyanokat mondott hogy mondja el ha baja van akkor ha nem ittas.


Nem kell elmondania szerintem, nincsenek problémái csak nem bír, ezen mit hallgassak végig? Anyumnak kéne átlátni hogy sosem bántottam ezt a pasit, annyit mondtam neki jól egymásra találtak, meg hogy fiatalok éljenek még...

2019. szept. 23. 15:15
 8/24 Savlekotő ***** válasza:
100%
Elég gáz az a nő aki egy alkeszre mondja h jó ember-- Jo az ágyban,v pénze? Mi lehet benne ,más jó..
2019. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%
Valamiért csak be van rád rágva a fickó.
2019. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én az anyukád helyében nem ülnék egy ilyen pasival.Nem elég,hogy iszik,még a gyerekemmel is csúnyán beszél.Na nem,ez nekem nem férne bele,még ha aranyból lenne az a bizonyos valami,akkor se.
2019. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!