Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok vagy tennétek...

Mit gondolnátok vagy tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Huszonévesekről van szó.

Helyzet a következő: közösségi oldalon random elkezdenétek beszélgetni chaten valami kapcsán egy ismeretlennel a másik nemből(lényegetelen mi miatt), neki azonban nincs kitéve magáról kép, neked vannak, mert hát most nincs mit titkolni. Teljesen átlagos képekről van szó, semmi magamutogatás vagy hasonlók.

Elbeszélgettek időnként, mondogatja már a másik, hogy így bejössz, úgy jófej vagy, várt már, minden izé stb stb. Arra a kérdésre, hogy ő viszont miért nem tesz ki bármiféle képet magáról, annyit válaszol, hogy majd élőben meglátom.

Normálisnak tűnik, bár kicsit nyomulós, de ez akkor is furcsa így. Mielőtt valaki avval jönne, nem a közösség oldalra vagyok rákattanva, csak maga a tény, hogy azt se "tudom" kivel beszélek...


Ti hogy viszonyulnátok egy ilyen helyzethez?


2012. nov. 1. 00:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
És találkozni fogsz vele? Én nem mernék...küldjön képet, vagy kamera, vagy bármi, de ííííígy?
2012. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Én nem beszélgetnék olyannal,akit nem látok legalább képről.Mindenképp kérj ki képet róla,de szerintem tuti nem okés a srác.
2012. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Haragudnék érte, nem szeretem az ilyen alapvető dolgok takargatását

Volt szerencsém ilyenhez, és baromi nagy csalódás lett a vége, bűntudatom volt hogy tudtam beleélni magam hogy szép lánnyal beszélek...


Mégegyszer nem akarnék átélni egy ilyet, ezért ha nemtenne eleget a követelésemnek, otthagynám főni a levében.

20/F

2012. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a mielőbbi találkozás híve vagyok. Ha nyilvános helyre mentek, akkor semmivel nem kockázatosabb, mint mondjuk egy buliban ismerkedni.

Ebben az esetben is az tűnik a legegyszerűbbnek, ha mielőbb találkoztok, és akkor te is látod, kivel állsz szemben.

2012. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz tapasztalatai vannak a közösségi oldalakkal kapcsolatban. Teszem azt, régen cukkolták az ismerősei a bénán sikerült képei miatt, és már fél kitenni magáról. Esetleg nem fotogén, nem szereti visszanézni magát a képeken, nem bírja a kamerát, stb. De a legnyilvánvalóbb az lenne, hogy előnytelen a külseje, és ennek ugye tudatában van (mert vannak ám akik nincsenek, ez a rosszabb).


Szerintem nyugtasd meg, hogy nem fogod kiröhögni, bántani, akárhogy is néz ki. Csak szeretnéd tudni, hogy tulajdonképpen kivel is beszélsz. De hangsúlyozom, ne bántsd meg és ne legyél kevésbé jófej vele csak azért, mert esetleg nem egy szépség. Nem tudhatod, lehet hogy beteg, lehet hogy most van túl egy lelki válságon, és most a legkevésbé a külseje érdekelte, kicsit elhagyta magát. Állj hozzá úgy, mint egy baráthoz, és akkor nem érhet nagy csalódás. És reméljük ő is így van veled...

2012. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha csak simán beszélgetnék valakivel, semmi mást nem akarnék, akkor nem érdekelne, hogy az illető tesz-e ki magáról képet vagy sem. A beszélgetés ürüméből nem vesz el, hogy nem tudom, hogy néz ki az illető. Ha viszont egy találkozó is szóba jönne, egy nyamvadt képet azért szeretnék látni. Csak a miheztartás végett. :-)
2012. nov. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Én normálisnak tartom magam. Nincs semmi bajom a külsőmmel sem. Nem vagyok bűn ronda sem. Mégsem rakok ki magamról egy darab képet sem. Az ok: Nincs fotogén arcom. Egyszerűen képtelenség egy jó képet csinálni rólam. Nem adja vissza a kép a valódi látványt. Nagyon sokan nem szeretik magukat fényképről visszalátni. Tessék nyilvános helyen találkozni, és nem érhet baj. Ha tetszik akkor oké.. Ha nem akkor kedvesen elbeszélgettek továbbra is vagy elköszönsz tőle végleg.
2012. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám előnytelen a külseje. Ha nem akar kirakni képet, legalább neked küldhetne egyet. Ő is látott téged, úgy lenne fair, ha te is láthatnád őt.
2012. nov. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem is csúnya és azért nem tesz ki magáról képet+ emiatt sok csalódás érte ://

Én a talira vinnék egy bicskát vagy valamit,amivel megtudom magam védeni!! Ezt komolyan mondom!

2012. nov. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nézd, egyik exem ismerkedett neten mellettem, ő se tett ki magáról képet, és nem is nagyon küldött másoknak.

Nem akarok negatív lenni, csak ez is benne lehet a pakliban.

2012. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!