Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve elvaltam van egy 7eves...

2 éve elvaltam van egy 7eves közös gyermekünk a volt férj a mai napig csesztet mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Van bírósági ítélet arról hogy a gyermek tartási dij megfizetése minden hó 15. Napjáig ( 30.000 Ft) kell megfizetnie mivel hol volt hol nem volt fizetve az ugyvednőm azt mondta bíróságra menjek be. Említettem.neki hogy ez így nem lesz jó. Majd azt felelte hogy következő hónaptól csak 20.000ft öt hajlandó fizetni mert kicsi a jövedelme (mert a. Bejelentett. Munkahelye melett igen sok a fusi munkája) erre azt feleltem nem amit a bírónő kitűzőtt azt ha törik ha szakad neki köteles fizetnie. A. Múlt héten bementem. A birosagra kértem a tiltást amit rendben így hagytak majd jött a telefon és szitkozódni kezdett majd a barátnője is nekem ugrott hogy még a 20.000ft öt sem kapom meg. Mit tegyek mert már ki borít idegileg! Köszönöm.
2019. szept. 27. 11:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10 évig házasságban éltünk utolsó 5evben akartuk mind a ketten a kisfiamat azért mert bmw re nyaralasra mindenre van lóvé a mostani barátnőmnek minden a fiának semmi napi 1000ft öt kértem azaz?30. 000ft /hó kérhetem volna többet is az ugyvednőm is mondta de nem. Akartam vele. Kicseszni jószívű voltam anno de bánom kár volt kutyából nem. Lesz szalonna :( köszönöm a válaszokat
2019. szept. 27. 12:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Jaja.. keveselltem is a 30 ezret. Akkor most kérj többet 🙂
2019. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Nuni
2020. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!