Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mérgesek lennétek emiatt?...

Mérgesek lennétek emiatt? Vagy nem háborodnátok fel?

Figyelt kérdés

holnap mennék barátomhoz le a balatonra. mert a családjával nyaral. Ugy volt hogy 2éjszakát töltök lent, mert ugy tudtuk hogy vasárnap jönnek haza. Persze beszéltem barátommal telon... de akkor ez még nem derült ki. Mert ma este irta, hogy szombaton jönnek haza, és ő benézte a dátumot, de akkor szombaton még elmászkálunk, és késői vonattal jövünk fel ketten, és akkor nála alszom, ha az úgy jó nekem. És akkor rendesen vasárnap mennék haza, ahogy eredetileg is terveztem. Nem bunkózásból csinálta ezt, meg semmi...ismerem, nem ilyen. Csak rosszul esik.

De nagyon kiosztottam a telefonba, hogy ennek utolsó nap kell kiderülnie, és hogy lehet ilyen p*cs, h benézi a dátumot. Orditottam vele, és azt mondtam, h "Tele van a f***om vele ba+" és rátettem.

Nagyon mérges vagyok rá emiatt, hogy lehet ilyen nyomi?


2010. júl. 15. 21:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer elolvastam a kérdést, hogy tényleg jól értem-e. Hát csak annyit tudok mondani, hogy ha ilyen fogyatékos kényes csajom lenne mint te, inkább felakasztanám magam.
2010. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Hány évesek vagytok?? Ne csinálj már ebből ilyen hisztit, lesznek nagyobb problémák is az életben.amugy meg miért nem jó neked az, ha szombaton ott alszol, és vasárnap az eredeti megbeszélés alapján mész haza?
2010. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
mert hülye és már nem tud mit kitalálni kínjában
2010. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél úgy, mintha te nem néztél volna soha semmit félre, vagy nem hibáztál volna valamiben
2010. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
azért...mert nem úgy volt megbeszélve, h nála alszom. persze holnap meg az derül ki, h aznap jönnek is haza... nem lepődnék meg
2010. júl. 15. 22:03
 6/39 anonim ***** válasza:
75%
XD
2010. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
100%
És arra még nem gondoltál, hogy a családja változtatta meg a menetet, csak nem akarta mondani, ne hogy a családjára rágj be? Erre utal az is, hogy eddig telón se mondta, kizárt, hogy tévedett, tuti, hogy most változott a terv (nekem simán ez jön le, téged viszont elvakít a düh, hogy most csak egy napot lehetsz lent). Mi is jártunk már így barátnőmmel nem is egyszer (anno barátnőmmel, mert 2 éve már a feleségem), de ilyen reakciót, mint amit te itt írsz... Mint ha te olyan k*rva hibátlan lennél. Már bocs, de te vagy a köcsög.
2010. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
jézusom milyen hülye emberek vannak :D szerintem nem sokáig fog már téged elviselni nyugi :D
2010. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

ezek után még én vagyok a köcsög?:O

akkor mondja meg őszintén, hogy mi miatt jönnek haza...nemkell hazudozni.

2010. júl. 15. 22:04
 10/39 A kérdező kommentje:
amugy hogy egész pontos legyek, már csak exek vagyunk, de megmaradtunk barátoknak.
2010. júl. 15. 22:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!