Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizen és huszonéves lányok!...

Tizen és huszonéves lányok! Anyukátok, nagymamátok és anyósotok Titeket is rendszeresen ki szokott oktatni néha úgy mintha hülyék lennétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez egyértelmű. A fiatalabb lányokat mindig ki szokták, mivel ők lejjebb állnak azon a bizonyos létrán.
2011. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Én nem vagyok tizenéves lány, de anyám a mai napig is kioktat úgy, mintha fogyatékos lennék. Nem haragszom rá, csak jót akar, és nem érti, hogy máshogy éljük az életünket. Neki elnézem.
2011. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Néha engem is ki akar oktatni egyik nagyanyám.

Ilyenkor megköszönöm a nagyon hasznos tanácsát, amiből nem kérek. Ezt azért, mert ha már a saját lányát nem tudta megnevelni úgy ahogy azt kell, és ő se valami jó nevelés, akkor ne prédikáljon másnak.

A többiektől el szoktam fogadni.

2011. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Akkor nekem nagy szerencsém van, mert engem soha nem oktat ki anyukám, se a nagymamám. Ha valamit nem jól csinálok akkor is inkább elmondják, legközelebb hogyan kéne, de ezt sem kioktató stílusban, hanem segítő szánékkal.
2011. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
14 éves vagyok, és még sosem oktatott ki édesanyám. Tudja, hogy egyszer úgy is rájövök mindenre, úgy lettem kitűnő tanuló, hogy egyszer sem kérdezte meg, hogy kész a házim. Sosem nézett még hülyének, kölcsönösen tiszteljük egymást. DE lehet, hogy ez azért van, mert én tényleg sosem csinálok semmi rosszat, egyszerűen ha jobban belegondolok, nem tud mibe belekötni.
2011. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak anyósjelölt próbál néha kioktatni, még hozzá lenéző hangsúllyal, és kislányom megszólítással, nagyon utálom. 21/L
2011. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a következőképp zajlik a dolog:


Mama: A múlt héten csináltam túrógombócot.

Én: Aha, nem olyan régen én is.

Mama: Igeeeeeeeen? Hogy csinálod?


A falnak megyek ettől :D Szóval nem kioktat, hanem tesztel... nem azt akarja tudni, hogy én miképp csinálom, hanem kipróbálja, hogy tényleg tudom-e. És ezt szinte mindig. :D csak nevetek rajta.

2011. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Anyukám rendszeresen

nagymamám csak néha

Anyósom soha nem szólt még egy rossz szót sem hozzám:)

2011. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anyukám rendszeresen, de rá érdemes hallgatni.

A nagymamám is szokott, de ő rá nem szoktam hallgatni, mivel elég sekélyes világképe van.

Az anyós meg még nem próbálkozott :))

2011. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem anyósom oktat ki, mintha egy dedós lennék, akinek mindig szólni kell, hogy vegyen fel sálat, mert hideg van odakint..

De abban is mindig oktat, hogy mibe öltöztessem a gyerekemet.Vagy mibe ne. Mintha én nem érzékelném, hogy milyen idő van odakint kb.

2011. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!