Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a felek megcsalják egymást?

Figyelt kérdés
Csak az én környezetemben általános vagy tényleg ennyire gyakori jelenség, csak én dugtam eddig homokba a fejem?
2012. dec. 11. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Talán te sem csak a fejed dugtad és nem homokba? :)

Amúgy elég gyakori tényleg, bár vannak üdítő ellenpéldák.

2012. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre gyakoribb... az én környezetemben is sorra derülnek ki a disznóságok...
2012. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olyan párokról tudtam meg, akikről soha nem gondoltam volna. Kezdek felnőni.:-)
2012. dec. 11. 16:06
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Alapból az ember nem monogám, azaz nagyon ritkán él le egy életet egy személlyel. Csak ezt sokan nem tudják elfogadni.
2012. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előfordul, én is tudok ilyen esetekről, bár az én környezetemben szerintem elég ritka, legalábbis nem nagyon tudok róla. Persze ettől még lehet, nem biztos, hogy minden ismerősöm beszámol nekem a legtitkosabb magánéletéről. :)

Én inkább monogám vagyok, nem vágyok arra, hogy más is legyen a páromon kívül.

Ez egyrészt a kapcsolat milyenségétől függ, szerintem, másrészt vannak olyan emberek, akiket alapból hajt a vadászösztön, még egy jó kapcsolatban is.

2012. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyre gyakoribb és bármelyik korosztályban. Arányt nagyon nehéz mondani, az én ismeretségi körömben kb 40%-ot mondanék.
2012. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerettségi körömben szinte 100%, és baromira változóak a magyarázatok.

Haverom anyja egyedül érezte magát, mert a férje egész nap dolgozik hétfőtől vasárnapig hogy eltartsa a családot... Nem is mondanék semmit...


A haveri körömben a "megint belezúgtam az exbe", és a "részeg voltam" játékok mennek.

A középiskolás exbarátom most próbálkozik nálam újra azzal a kifogással hogy csak azért kellett elvennie a feleségét mert teherbe ejtette (??)...

Aztán van a "nem tudtam kiélni magam" is.


Érdekes, mi 3 éve vagyunk együtt a párommal, két éve együtt élünk és lassan házasodunk.

Nagyon sok problémánk volt egymással és amúgy is, mégis túléltük félrejárás nélkül is.

Pedig voltam olyan rossz passzban is hogy gyakorlatilag minden második férfire ráugrottam volna...


Szerintem baromi gyakori, manapság már nem divat hogy valaki csak a másik iránt való tiszteletből fogja vissza magát.

2012. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben is a 100%-ot közelíti. Mindenki mindenkivel és semmi nem számít. Személy szerint azt gondolom, hogy ösztönös és küzdünk ellene , néha sikerül de gyakrabban nem :-(
2012. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon gyakori és a legszarabb, hogy sokan sajnos teljesen természetesnek veszik.

Nekem pl. többek között ezért sincs párom, mert már nem bízom senkiben sem és úgy vagyok vele, hogy valamilyen idióta indok miatt úgyis félrelépne.

2012. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én közvetlen ismeretségi körömben csak az hűséges, aki nagyon elhízott vagy impotens vagy előnytelen kinézetű ember, akikkel nem nagyon feküdne le senki amúgy se.


Viszont aki ereje teljében van, és házas, azt már mind láttam más nőknél bepróbálkozni, akik nem a feleségük :( Azon szokott az agyam eldurranni, hogy a nővéremnél mennyi házas férfi próbálkozik be :(


Meg a nővérem szokta mesélni, hogy a kollégái egymással csalják a férjeiket, feleségeiket, amikor ilyen csapatépítő tréningen vannak másik városban :(


Annyira elkeserítő. Így hogy legyen az embernek hite családot alapítani, házasodni, gyereket szülni, amikor minden körülötte lévő ember csalja a házastársát? :(

2012. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!