Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik, vagy csak...

Ilyen létezik, vagy csak engem néznek hülyének? Hogy azok akik nagyon rég együtt vannak azok megcsalják egymást.

Figyelt kérdés
19 vagyok és 25-26 évesekkel arról beszélgettem, hogy mikor én is olyan 22-23 leszek másképpen fogom látni a világot és a párkapcsolatot, mert az ember, akivel együtt van több éve, azt megunja és a megcsalásroló meg el lehet hallgatni, mert ez a normális.
2011. márc. 29. 21:45
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

nem feltétlen van így, 3 éve még nem unom

20L

2011. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az mindenkinek a saját döntése, hogy egy sunyi disznó aki inkább sunnyog és csalja a másikat, vagy pedig felvállalja, hogy ráunt és szakít vele.

Ha te most utóbbi csoportba tartozol akkor ez 3 év múlva sem lesz másképpen.

2011. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy a megcsalás normális?? És az ilyenek akarnak papolni többek közt neked is? Eszem megáll...

A megcsalás soha nem lehet normális!

2011. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van arra is példa, hogy akik régen együtt vannak azok megcsalják egymást, de ennek az ellenkezőjéére is bőven van példa. És a rövid kapcsolatokban is bőven van példa megcsalásra. Szerintem ez a sunyi, alattomos emberek asztala.

Mi 14 éve vagyunk együtt a párommal, és nem volt megcsalás.

2011. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A meg csalás nem normális!

A megcsalás egy undorító dolog!:S

2011. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
igen, létezik ilyen. 23N
2011. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A félrelépő felet én már nem tudom "emberszámba" venni, sajnálom.


HA valami baj van annak kellene az elsőnek lennie, hogy leülünk és megbeszéljük, nem pedig rögtön félre k_úro_gatunk! Meg kellene adni a másiknak a tiszteletet, hogy ő is dönthessen: elviseli-e a nyílt kapcsolatot vagy sem, nem pedig hülyére venni a másikat, és jókat röhögni a háta mögött, mert azt ugyebár sokkal könnyebb... Ez csak egy újabb divat akar lenni, csak sokan ezzel hoppon fognak maradni...

2011. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Akkor sem, ha a párod a szex gondolatától is irtózik. Akkor csak megbocsátható lenne.
2011. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az tény hogy a világot és a kapcsolatokat másképp fogod látni, de szerintem ahhoz hogy egy kapcsolat ellaposodjon két ember kell.

(Én 9 éve vagyok a párommal 4 éve élünk együtt)

A szerelem elmúlik a lényeg hogy mi marad utána....szeretet megbecsülés tisztelet, vagy unalom....ha az utóbbi akkor jön a megcsalás.....

A kapcsolatok fenntartásában az a lényeg hogy időben kell észrevenni mikor már csak egymás mellett éltek mint "szoba- vagy lakótársak" mert ha időben észhez kap az ember még menthető.....

A lényeg hogy együtt kell élni és nem egymás mellett, és ezt az állapotot kell fenntartani minden áron...(már ha szereted az illetőt)

Egyébként szerintem az olyan emberek ne is maradjanak együtt akik úgy tudják egymást csalni, hogy még bűntudatuk sincs......mit éreznek akkor tényleg....emberszámba sem veszik? Vagy bosszú mert a másik is ezt teszi velük?


(26/L)

2011. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Idiótákkal beszélgetsz.

Szerintem.

2011. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!