Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet ennek a...

Miért nem lehet ennek a maradi szokásnak véget vetni? Tűrnétek csendben, vagy "csak azért se" mennétek ezek után?

Figyelt kérdés

Minden vasárnap anyósoméknál kell ebédelni, jönnek a párom tesójáék, a két dédszülő, és mi. Ugyanaz a menü mindig. Húsleves, rántott csirke-rántott gomba, rizibizi, krumplipüre. Desszertnek palacsinta és tiramisu. Már a könyökömön jön ki, sokszor nem is esszük tele magunkat, és hazafele inkább megállunk valahol. Ez a másik, hogy míg sógornőmék 3 utcára laknak, addig nekünk ez odavissza 1-1 óra. Előltte ugye elkészülni, nekiindulni, stb. Konkrétan a fél napunk odavan.


Jelenleg várandós vagyok, és mondtam, hogy baba, kisgyerek mellett ez biztos nem lesz, vagyis javasoltam, hogy csökkentsük mondjuk havi 1-re. Erre családi botrány lett, hogy hát náluk ez már így van 15 éve, a vasárnap a családé és hogy nem 4 év kapcsolat után fogok én ott dirigálni, majd ha ők nem lesznek, majd változtathatok.


2019. okt. 12. 15:20
1 2 3
 21/21 Savlekotő ***** válasza:
Ezért nem kell ilyet választani aki nem bir a családjáról leszakadni mikor már felnő és sajátja van..
2020. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!