Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, mit szólnátok ahhoz,...

Anyukák, mit szólnátok ahhoz, ha családostul mennétek strandolni, és a kamasz korú lányotok tangás fürdőruhát akarna felvenni, engednétek neki?

Figyelt kérdés
Vagy fordított esetben, ti felvennétek tangát az ilyen korú gyereketek jelenlétében a strandon?
2018. máj. 27. 12:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, ez miért kérdés.
2018. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%

Nem engedném, nem örülnék neki.

Én se tanga fazonuba mennék...

2018. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
Semmit,megengedném.
2018. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
65%
De azzal valami biztos nincs rendbe aki 40+ évesen akar tangát hordani családos strandoláskor :D azért ne vegyünk egy kalap alá egy kamasz lányt aki a fiúkat hajkurássza meg egy családanyát xddd
2018. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%

Ha már egyszer fürdőruha, akkor nem teljesen mindegy, milyen fazonú? A lényeget eltakarja, nem?

Adj rá burkinit, szerencsétlen...

2018. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Azzal sincs minden rendben, aki meg akarja mondani, más mit vegyen fel egy strandra! Nem gondolod, #4?
2018. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
45%

ha jó alakja van, akkor igen


ha egy kövér malac, akkor először mozogni jájon, utána akarjon tangás fürdőruhát

2018. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%
A tangás fürdőruha nem túl praktikus,és csak a fotómodell alkatú huszonéveseknek áll jól, de rajtuk is közönséges. Én tuti nem venném fel, bár vékony vagyok, a magamutogatás sosem volt az én műfajom, a 15 éves lányom meg nem tudna ilyesmit felvenni, mert egyelőre még én kezelem a pénzt,együtt vesszük a ruháit, és ugyebár így nincs a ruhatárában ilyen darab:-)...szerencsére nem is akar, van ízlése.
2018. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
46%
Semmi problémát nem látok ebben. Édesanyám is hordott tangát, amikor még fiatalabb volt. Egyedül akkor zavarna, ha egy 70 éves mami hordana ilyet. Az már azért egy kicsit kellemetlen. De nem értem miért lenne gond, ha egy fiatal nő viselne tangát. Én személy szerint nem szeretek tangát hordani, de ez nem azt jelenti, hogy akkor senki más se hordjon.
2018. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Ha arra gondolsz, amelyik hátul teljesen elveszik a farpofák között, az már ezer éve nem divat, és ciki. Lebeszélném róla.
2018. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!