Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor az apa elengedi a...

Amikor az apa elengedi a gyermekét a nagyszülőkhöz, de az anya nem, akkor elmehet a gyermek apai engedéllyel a nagyszülőkhöz vagy mindkét szülő beleegyezése szükséges?

Figyelt kérdés
Az apa és anya házastársak.

2019. okt. 13. 12:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

Ha külön elnek is elég. Ha apuka pl úgy dönt, hogy a láthatási időt a nagymamánál tölti, vagy a nyári szünet őt illető részére a nagymamához viszi a gyereket, azzal sincs gond.

Miért utalod ennyire ág anyósodat?

2019. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11. Félreérted, én nem vagyok az anyuka.

Egy rokon vagyok és látom, hogy mi a helyzet.

2019. okt. 13. 13:16
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem láttam a válaszodat amikor írtam. Apuka üljön le a feleségével megbeszélni a problémát.
2019. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ez megoldás lenne, de ezt kerülik.
2019. okt. 13. 13:32
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezt a szülők tudják,hogy mi vezetett odáig,hogy az anyuka tiltaná a gyereket a mamától. Ha különösebb indoka nincs,csak annyi hogy nincs jó viszonyban az anyósával,akkor az apuka minden további nélkül elengedheti a gyereket. Persze nem egy csecsemőről beszélek. Viszont,ha veszélyeztetve lenne a gyerek,az már más. Pl allergiás valamire,és a mama azért is tömi vele a gyereket stb..

Ezért írom,hogy tudni kellene mi áll a háttérben,ahhoz hogy lássuk,jogos lenne e az anya döntése,vagy csak az egója miatt dönt így.

2019. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem csecsemőről van szó. Kamaszodóról.


Természetesen nem tömi a nagymama olyannal a gyereket, amire allergiás volna.


Az anya féltékeny és zsarnoki; igen, az egojáról van szó. A gyerekekkel nem foglalkozik, csak manipulálni akarja az embereket.

2019. okt. 13. 14:42
 17/22 A kérdező kommentje:
Sajnos inkább az anya környezetében van veszélyeztetve a gyerek.
2019. okt. 13. 14:44
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2019. okt. 13. 15:15
 19/22 Savlekotő ***** válasza:
65%
Kamasz már jól látja az anyját nyugi,a kis gyerek se vak nem h egy kamasz,ha meg anyuka szarik is a gyerekre ahogy írod csak felhasználja anyóssal ütközésnél,ne aggódj,anyuka nagyot fog koppanni itt a történetben,mert a felnőtt gyereke majd elfordul tőle,de én apuka helyébe tököt növesztenék és lerántanám zsarnok anyut a földre és itt nem erővel rántásra gondolok..
2019. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Igen, a gyerek kicsi korától észleli ezeket a dolgokat és vélhetően úgy lesz, ahogy te is írtad, csak az a nagy baj, hogy addig is szenved a gyerek!

Az apuka helyett nem tudunk tököt növeszteni, de biztatjuk.

2019. okt. 13. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!