Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm folyamatosan hazudik az...

Tesóm folyamatosan hazudik az egész családnak. Mi lehet az oka? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
kicsit bővebben..?
2010. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kicsit kevés az infó...
2010. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hány éves? az is számít mennyire jelentős hazugságokat mond..te nem tudsz semmit tenni az ő hazugságaival. én ismerek beteges, mánikákus hazudozót, nem tudunk vele mit kezdeni, csak annyit, hogy senki nem bízik benne. Ezen csak ő tud változtatni, ha akar....
2010. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
21 éves. Pesten van, azt mondja kollégiumba de nincs is bejelentkezve. Nem ismerjük egy barátját sem. Lehet, hogy drogozik, elment 200 000 ft 4 nap alatt, láttam tűszúrásokat a kezén, azt mondja vérplazmát adott.
2010. júl. 16. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor tuti drogozik, mire költötte a pénzt, ha nem? Ez még rosszabb mintha csak hazudozó lenne mint az én ismim. de nem tudtok mit csinálni, ha ő nem látja be, hogy ez káros amit csinál, és nem áll le.
2010. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnánk rávenni, hogy hagyja abba? Mi is erre gondolunk, mert nincs jobb ötlet, hogy mire mehetett el a pénz, amit ő mondd az egyből kiderült, hogy kamu. Bezárni már 21 évesen nem lehet, fogja magát és visszamegy Pestre.
2010. júl. 16. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:
de honnan van ennyi pénze?
2010. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kamuzott, hogy kollégiumra, buszbérletre, stb-re kell, erre kapott 100-at, utána jött hogy úgy berúgott, hogy nem emlékszik semmire, az a 100 ezer eltűnt, nem tudja, hogy hogy és muszáj adni megint annyit mert különben kirúgják a koleszból mert már sokkal tartozik, amint kap fizetést visszaadja. Így utólag nagy hiba volt adni, de úgy elő tudta adni magát, hogy megsajnáltam.
2010. júl. 16. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Kérdezd meg tőle!! Ezt rossz helyre irtam aki itt van válaszoljon rá

2010. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!